Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bir milyonu iki yüzbine gelmiş dizellere vermem. Opel'e hiç vermem, siyah renk bir de, muhafazan Allah... Üç hayır ile gönderiyoruz yani. :kedicik:

Ranger güzel fakat km yüksek, vergisi çok. İki hayır da ona diyorum.

Karavan için çekici arıyorsan, dizel otomatik egea cross'lara bi bak derim.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Bunları hangi açıdan yorumlayacağız ki, farklı dünyaların insanları
haklısın.

Bir milyonu iki yüzbine gelmiş dizellere vermem. Opel'e hiç vermem, siyah renk bir de, muhafazan Allah... Üç hayır ile gönderiyoruz yani. :kedicik:

Ranger güzel fakat km yüksek, vergisi çok. İki hayır da ona diyorum.

Karavan için çekici arıyorsan, dizel otomatik egea cross'lara bi bak derim.
Karavan aldık iyi mi ettik kötü mü bilemedim.
Karavan forumlarında karavan çekmek için manuel şanzımanı üstüne basa basa belirtiyorlar. Otomatik şanzımanı orta vadede yiyeceğinden bahseden çoklukta.

Ford Mondeo vardı aklımda aslında ama Powershift şanzımanın hassasiyetinden dolayı eledim.

Opelde renge takılma abi, beyaz renkli ilanda var. Çevresinde yanında yöresinde kullanan var mı acep. Opel forumlarına göz gezdirdim biraz, pek bir şikayet göremedim. Bakalım zaman gösterecek.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Çok uçuk kalmazsa Mondeo sw'ler var. Corolla verso'lar var.
haklısın.

Karavan aldık iyi mi ettik kötü mü bilemedim.
Karavan forumlarında karavan çekmek için manuel şanzımanı üstüne basa basa belirtiyorlar. Otomatik şanzımanı orta vadede yiyeceğinden bahseden çoklukta.

Ford Mondeo vardı aklımda aslında ama Powershift şanzımanın hassasiyetinden dolayı eledim.

Opelde renge takılma abi, beyaz renkli ilanda var. Çevresinde yanında yöresinde kullanan var mı acep. Opel forumlarına göz gezdirdim biraz, pek bir şikayet göremedim. Bakalım zaman gösterecek.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Çok uçuk kalmazsa Mondeo sw'ler var. Corolla verso'lar var.
Mondeo sw bir tane ilan var tok satıcı modunda 970.000 ₺
Versoda her daim itici gelmiştir bana.

Egealar bile 1 milyona dayanmış. Ne alırsan 1 milyoncular vardı 90ların sonlarında. şimdi araba bayileri ne alırsan 1 milyoncu olmuş.

bu arada guzunun işlem tamam, sabah ilanda.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mondeo sw bir tane ilan var tok satıcı modunda 970.000 ₺
Versoda her daim itici gelmiştir bana.

Egealar bile 1 milyona dayanmış. Ne alırsan 1 milyoncular vardı 90ların sonlarında. şimdi araba bayileri ne alırsan 1 milyoncu olmuş.

bu arada guzunun işlem tamam, sabah ilanda.
Verso yu bende sevmiyordum arkadaşta var kullanınca hoşuma gitti. Göstergeleri hangi akla mantığa dayanarak ortaya koymuş japon askerleri anlamak zor. :kedicik:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

drkahvecioglu

Katılımcı
Araç Markası
2019 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Soul Red-Power Sense

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
Refleks olmasından kaynaklı olabilir
Refleks boş olan anladığım kadarıyla (daha önce hiç araştırmamıştım bütçemin yanından bile geçmediği için) ama çok da boş değil sanırım.

İlk kasa, 11 yaşında ve Mazda.

:kedicik:
Yukarıda paylaşılan SUV'lerden sadece 1 yaş yaşlı. Bu insanları anlamıyorum Fiat'dan daha mı kalitesiz yani bu araç. Yada parçaları bu Fiat'dan daha mı pahalı.. Sonuçta Egea değil yani.. Neyse..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Refleks boş olan anladığım kadarıyla (daha önce hiç araştırmamıştım bütçemin yanından bile geçmediği için) ama çok da boş değil sanırım.

Yukarıda paylaşılan SUV'lerden sadece 1 yaş yaşlı. Bu insanları anlamıyorum Fiat'dan daha mı kalitesiz yani bu araç. Yada parçaları bu Fiat'dan daha mı pahalı.. Sonuçta Egea değil yani.. Neyse..
Öyle olunca da böyle oluyor işte... Özetle Mazda. :aglyrmngaa:

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
abi yılları çok eski, birde;
Freemontlarda şanzıman revizyonu çok oluyor.

Jeep yıldan Rav4 tipten kaybediyor.

Sorento da motor hacmi ve yıldan yine negatif.
2.0 dizel insignialarda (biturbolar hariç) yatak sarma problemi var. Bir de bu aracın bagaj kapağındaki logolar sökülmüş. Boya/göçük düzeltme durumu olabilir.
teşekkür ederim yatak sarma bilgisi için. İlanı insignia hakkında bilgi için atmıştım, bir sonraki insignia yerine bu ilanı atmışım sonra farkettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kuzuyu satarsak şayet sanki el Kona'ya gidecek. hem 4x4, brnzinli 177 beygir, torku 265 nm.

drkahvecioglu

Katılımcı
Araç Markası
2019 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Soul Red-Power Sense
abi yılları çok eski, birde;
Freemontlarda şanzıman revizyonu çok oluyor.

Jeep yıldan Rav4 tipten kaybediyor.

Sorento da motor hacmi ve yıldan yine negatif.

teşekkür ederim yatak sarma bilgisi için. İlanı insignia hakkında bilgi için atmıştım, bir sonraki insignia yerine bu ilanı atmışım sonra farkettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kuzuyu satarsak şayet sanki el Kona'ya gidecek. hem 4x4, brnzinli 177 beygir, torku 265 nm.
Karavan ya da römork çekmek için alıyorsanız çift kavrama 4 çekerlerde çok sorun yaşarsınız. En ufak rampada şanzıman ısındı uyarısı verir. Ben bir kez 177 lik kona kullandım. Azıcık sıkıştırınca iki kez şanzıman ısındı uyarısı verdi.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Karavan ya da römork çekmek için alıyorsanız çift kavrama 4 çekerlerde çok sorun yaşarsınız. En ufak rampada şanzıman ısındı uyarısı verir. Ben bir kez 177 lik kona kullandım. Azıcık sıkıştırınca iki kez şanzıman ısındı uyarısı verdi.
bilgi için teşekkür ederim, Kona'da elendi. Seçenekler zaten dardı iyice çıkmaza doğru gidiyor, hayırlısı bakalım. :⁠-⁠)

Üst Alt