Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
De ki 150 bin TL miz var ,seçeneklere bak :) hangisini alsam diye gece gündüz tavuk gibi düşünürsün :D
Cebime parayı koyup gitsem yeminle gözlerim kapatıp ooo piti piti diye sayarım :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...nse-18kdv-li-orjinal-son-arac-529649261/detay
117-130 bin arasında BN kasa dizel powerlar varken BM kasa için fiyat çok fazla, zaten uzunca bir zamandırda ilanda. BN kasalarda 118-120-124 yazan ilanlar 1-2 gün içinde satıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunların otomatiği beş para etmez ki... :D:D
İlandaki araba manuel yada ben mi yanlış görüyorum :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İlandaki araba manuel yada ben mi yanlış görüyorum :)

Otomatik araç düşünmediğim için ve daha önce baktığım otomatikler Selespeed olduğu için Distinctive ile karıştırmışım... şanzımanları aynıysa görüşlerim aynı, farklı şanzıman varsa pardon diyorum.

@Domestos abi bunla Gt nin motoru aynı değil mi? Ben öyle biliyorum.
Bende aynı biliyorum @suleyman lpg ile sorun yaşamıştı, daha önce Premacy'lerin büyük bir bölümünde de lpg sorunu yaşayan duydum. Sadece böyle bir ihtimal yüksek diyorum... Kesinlikle sorun yaşarsın demiyorum. Tercih senin. :)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Gri daha çok içime sindi, LPG önemli detay yalnız, siz de takacaksanız LPG li olanla biraz daha pazarlık yapmak mantıklı, ya da gri olanı iyi bir pazarlıkla alıp gerekirse LPG yi kendiniz takarsınız.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Gri daha çok içime sindi, LPG önemli detay yalnız, siz de takacaksanız LPG li olanla biraz daha pazarlık yapmak mantıklı, ya da gri olanı iyi bir pazarlıkla alıp gerekirse LPG yi kendiniz takarsınız.
Eyvallah @ezmocesteri bey benim de mantığıma gri araç daha çok yatkın gelmişti sizde sagolun Veli bey.

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Arkadaşlar aşağıdaki araçlarla ilgili acil tavsiye ve bilgilerinize ihtiyacım var.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-neden-yaris-592810603/detay
sol iki kapı değişikmiş sorgulattık toplam 3000TL hasar kaydı varmış. tüp takılı
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-arac-temiz-ve-bakimlidir-593301902/detay
bir de bu araç var bu bize daha yakın 1 parça boya varmış. 1000TL hasar kaydı varmış. tüp yok.
Bence bu araclara bu fiyatlari vermeyin. Terra ve duz vites araclar icin ucuk fiyatlar.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Bence bu araclara bu fiyatlari vermeyin. Terra ve duz vites araclar icin ucuk fiyatlar.
@yucelcayir Bey haklısınız ama malesef piyasa allak bullak bunlar da bulduklarımızın en iyisi diyebilirim. bütçenin ksıtlı olması, küçük bayan arabası aranması, işten anlayan usta kıtlığında insanların tek çıkar yolu olan Japon arabalarının sorunsuZluğu iddiası da baskın olunca ki öyle de. Pahalıymış, konforsuzmuş kim bakar yeter ki sanayiye işim düşmesin. Yağ,su,antifiriz,balata,triğer ve lastik değiştireyim ömür boyu bineyim mantığından gidersek. bunları da tek araba markasında buluyor yurdum insanı TOYOTA da. Örnek vermek gerekirse Ben Toyota araştırırken Ankara da araba Pazarı'nda bi tane emniyet amiri hemşerimle karşılaşmıştım ikimizde aynı arabaya Toyota'ya bakarken tanıştık adam çok doğru bi araba da seçim yapmışsınız bizim emniyette aynılarından var akşama kadar inen binen belirsiz ama araçlarda ne hararet ne yolda kalma sorunu görmedik araçlar kaza yapıyor motor düşme derecesine perte çıkmaya varıyor araçları toplatıyoruz inanılması güç ama araba hiç bişey olmamış gibi yolda yine ok gibi gidiyor yalnız diğer markalar dan da araçlarımız var haftasına varmadan sanayilik oluyorlar demiş ve araçlardan da anlamıyorsan al bu aracı diğerlerini sil kafandan demiş ve hızlı bi karar alıp aracı satın almıştım şükür hiç masraf çıkarmadan 3 yıl binip ev alınca satmak zorunda kalmıştım. Şimdi ben bu hikayeyi çevremde bu marka araç arayanlara anlatınca insanların bu markaya hayranlığı bi kat daha artıyor. Vay be ne araba yapmış adamlar diyerek.

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
@yucelcayir Bey haklısınız ama malesef piyasa allak bullak bunlar da bulduklarımızın en iyisi diyebilirim. bütçenin ksıtlı olması, küçük bayan arabası aranması, işten anlayan usta kıtlığında insanların tek çıkar yolu olan Japon arabalarının sorunsuZluğu iddiası da baskın olunca ki öyle de. Pahalıymış, konforsuzmuş kim bakar yeter ki sanayiye işim düşmesin. Yağ,su,antifiriz,balata,triğer ve lastik değiştireyim ömür boyu bineyim mantığından gidersek. bunları da tek araba markasında buluyor yurdum insanı TOYOTA da. Örnek vermek gerekirse Ben Toyota araştırırken Ankara da araba Pazarı'nda bi tane emniyet amiri hemşerimle karşılaşmıştım ikimizde aynı arabaya Toyota'ya bakarken tanıştık adam çok doğru bi araba da seçim yapmışsınız bizim emniyette aynılarından var akşama kadar inen binen belirsiz ama araçlarda ne hararet ne yolda kalma sorunu görmedik araçlar kaza yapıyor motor düşme derecesine perte çıkmaya varıyor araçları toplatıyoruz inanılması güç ama araba hiç bişey olmamış gibi yolda yine ok gibi gidiyor yalnız diğer markalar dan da araçlarımız var haftasına varmadan sanayilik oluyorlar demiş ve araçlardan da anlamıyorsan al bu aracı diğerlerini sil kafandan demiş ve hızlı bi karar alıp aracı satın almıştım şükür hiç masraf çıkarmadan 3 yıl binip ev alınca satmak zorunda kalmıştım. Şimdi ben bu hikayeyi çevremde bu marka araç arayanlara anlatınca insanların bu markaya hayranlığı bi kat daha artıyor. Vay be ne araba yapmış adamlar diyerek.
SAHİBİNDEN MAZDA 2
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-mazda-2-586514164/detay
Bu arac sizin araclardan daha guzel. Hem full hem kazasiz boyasiz

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Adamları Toyota'ya etmek için akla karayı seçtim @yucelcayir bey maZdayı anlatmak için 5 yıldızlı otelde ücretsiz 5 gün seminer vermek lazım. MaZda arabası şöyle sağlam diye lafa başlayınca o ne Çin malı araba mı diyorlar alsak geri kime satacagıZ diyor çok bilmiş renocu abiler. Şu maZda 2 alacakları yaris e 1000 basar ama gelde anlat.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt