Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...323f-temiz-kazasiz-degisensiz-588679236/detay

Kuzen lantis diye tutturdu, ondan vazgeçirdik, bu kasa bakıyoruz şimdi...
Nasıl bu guzu...

Önce şunu not olarak yazayım..
Arkadaş zamanında 2002 Focus'unu satıyor, alacak adam geldi etrafında bir tur attı sürücü kapısını açıp içine dahi girmeden koltuk paspas o aradan görünen ne ise baktı..Tamam dedi hadi bankaya gidiyoruz...

- Dışından bakıyorsun olabildiği kadar parlıyor, kapıyı açıyorsun içerisi toz toprak.
- Direksiyon ve sürücü koltuğu gereksiz aşınmış
- Jant kapakları orjinal olsa da arka sağ kırık
- Fren pedalının lastiği yok
- Benzin deposu lambasını yaktırmak nedir ,hani nasılsa satılacak bari boşuna benzin doldurmayayım mı ?? e hadi öyle olsa bile bu araç sadece 10 liralık benzin alıp lpg de mi geziyor??
- Ön yolcu koltuğunun hani masa gibi olan ,arkasındaki plastik aksam epey çizilmiş ,arka koltuk ve o koltuğu yatırıp ne taşınmış olabilir ??
- Kol dayamanın arkasındaki orada sanırım kapaklı bir göz ya da küllük var o kısım sanki sonradan başka bir şey uydurulmuş gibi..

Tüm bu yazdıklarım benim kıllığım ,onun haricinde niyetlenilirse hayırlı olsun :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Önce şunu not olarak yazayım..
Arkadaş zamanında 2002 Focus'unu satıyor, alacak adam geldi etrafında bir tur attı sürücü kapısını açıp içine dahi girmeden koltuk paspas o aradan görünen ne ise baktı..Tamam dedi hadi bankaya gidiyoruz...

- Dışından bakıyorsun olabildiği kadar parlıyor, kapıyı açıyorsun içerisi toz toprak.
- Direksiyon ve sürücü koltuğu gereksiz aşınmış
- Jant kapakları orjinal olsa da arka sağ kırık
- Fren pedalının lastiği yok
- Benzin deposu lambasını yaktırmak nedir ,hani nasılsa satılacak bari boşuna benzin doldurmayayım mı ?? e hadi öyle olsa bile bu araç sadece 10 liralık benzin alıp lpg de mi geziyor??
- Ön yolcu koltuğunun hani masa gibi olan ,arkasındaki plastik aksam epey çizilmiş ,arka koltuk ve o koltuğu yatırıp ne taşınmış olabilir ??
- Kol dayamanın arkasındaki orada sanırım kapaklı bir göz ya da küllük var o kısım sanki sonradan başka bir şey uydurulmuş gibi..

Tüm bu yazdıklarım benim kıllığım ,onun haricinde niyetlenilirse hayırlı olsun :)
Abi gözlere maşallah, gerçi sadece gözle alakalı değil, bakacağı yeri bilmekle de alakalı, ben dediklerinin hiçbirini görmedim :) :) :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel duruyor hocam, forumda satılık bölümünde de satılık var.
Abi buradan bulursak güzel olur, üniversite son sınıf, arıza vermeyecek bişey bulsak çok iyi olur. Araba Alma dedim ama kafaya koymuş.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Gün yüzüne çıkardığım araç satılıyor:D

Adamla pazarlığa bile oturduk haftaya gidip almak vardı aklımda bugün ilandan kalkmış aradık sattım dedi:hasta:
Fiyat çok önemli değil ki satılıyor... Nasip diyelim, hayırlısı böyleymiş diyelim.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Yüksek fiyata heveslenmeyin hemen ilanda yazan fiyattan baya aşağıya pazarlık yapmıştık :komik:

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Abi gözlere maşallah, gerçi sadece gözle alakalı değil, bakacağı yeri bilmekle de alakalı, ben dediklerinin hiçbirini görmedim :):):)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi buradan bulursak güzel olur, üniversite son sınıf, arıza vermeyecek bişey bulsak çok iyi olur. Araba Alma dedim ama kafaya koymuş.
Xedos verelim:p:p

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt