Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@aurora iç kondisyon ve motor içi çok güzel gözüküyor kaporta boyaya fotoğrafdan bir şey demek yanlış olur ama kaportada iyi görünüyor koltuklar da güzel inşallah hayırlısı olsun.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Selamlar ,

Bu araç hakkında fikir alabilirmiyim?
Hocam Ben bir ara bakmıştım bunlara, kullanıcılarının söylediği şey özellikle performans noktasında sıkıntı yaşadığı olarak gördüm. Bu motora da bu şikayet normal. Hatta şikayet gereksiz. Geri kalan herşeyinden memnunlardı. Yalnız yanlış hatırlamıyorsam bunun bir makyajlı kasası varmış benzer fiyatlara, hatta göstergenin üstünde ekstra top şeklinde bir göstergesi de vardı. Bu kasadaki bazı ihtiyaç ve problemlerin o kasada çözüldüğünü söylüyordu kullanıcılar. Tarz olarak tam şehiriçi araç.

Bu araç özelinde düşünürsek, km düşük, ilk sahibi diye gördüm bu da iyi, bakımları belliyse ve ağır kazası yoksa, tramer şişkin değilse, fiyat uygunsa değerlendirilecek bir araç. Alternatif olarak Chevrolet Spark 1.2 2010 ve üzerine de bakabilirsiniz. 30 civarına pazarlıkla bulunabilecek bir araç.

badilcan

Katılımcı
Hocam Ben bir ara bakmıştım bunlara, kullanıcılarının söylediği şey özellikle performans noktasında sıkıntı yaşadığı olarak gördüm. Bu motora da bu şikayet normal. Hatta şikayet gereksiz. Geri kalan herşeyinden memnunlardı. Yalnız yanlış hatırlamıyorsam bunun bir makyajlı kasası varmış benzer fiyatlara, hatta göstergenin üstünde ekstra top şeklinde bir göstergesi de vardı. Bu kasadaki bazı ihtiyaç ve problemlerin o kasada çözüldüğünü söylüyordu kullanıcılar. Tarz olarak tam şehiriçi araç.

Bu araç özelinde düşünürsek, km düşük, ilk sahibi diye gördüm bu da iyi, bakımları belliyse ve ağır kazası yoksa, tramer şişkin değilse, fiyat uygunsa değerlendirilecek bir araç. Alternatif olarak Chevrolet Spark 1.2 2010 ve üzerine de bakabilirsiniz. 30 civarına pazarlıkla bulunabilecek bir araç.

@Domestos Veli abininde söylediği gibi araç Fayda fiyat aracı .
Herhangi bir hasar kaydı çıkmıyor , ayrıntılı istediğim fotolardada çok temiz görünüyor . Fakat
ARAÇ SIFIR 'DAN TEK EL KULLANILMIŞ OLUP demiş ama sigorta kayıtlarında 5 ayrı sahibi görünüyor .
Bilemedim açıkcası .
Aslında 3 alıcı var , arada 2 ay içinde 3 el değiştirmiş onlar al satcı sanırım .

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
@Domestos Veli abininde söylediği gibi araç Fayda fiyat aracı .
Herhangi bir hasar kaydı çıkmıyor , ayrıntılı istediğim fotolardada çok temiz görünüyor . Fakat
ARAÇ SIFIR 'DAN TEK EL KULLANILMIŞ OLUP demiş ama sigorta kayıtlarında 5 ayrı sahibi görünüyor .
Bilemedim açıkcası .
Aslında 3 alıcı var , arada 2 ay içinde 3 el değiştirmiş onlar al satcı sanırım .

İlanda yalan varsa vazgeçeceksin ;)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Araba temizse 3 yada 5 el değiştirmiş farketmez.
İlk sahibinden olan araçlar genelde temiz ve düzgün oluyor ama ben ilk yada 2. sahibinden olupta yorgun, içi dışı fazlasıyla deforme olmuş araçlarda gördüm

Bkz;
2. yada 3.sabinden son sahibi 9 yıldır kullanıyor ama km ve yaşına göre içi yorgun. Bana 19.500'e kadar düştüler ama almadım

badilcan

Katılımcı

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Bu araçlar hakkındaki düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

mazdaozanda fiyatlar genelde yüksektir. Bunu fiyatı epey düşük görünüyor.. Bilgisi olan var mı?

km oldukça düşük geldi..

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Sport modelinin zaten ederi maksimum 75 bin TL dir. LPG sorunu ve benzin fiyatlarının üst noktada olması bu seriye olan talebi tırpanlamaktadır. Bu aracın fiyatı bence düşük değil eğer düşük diyen de varsa sebebi ön kaput ve iki çamurluğu boyalı aracı ilana koydumu direk önden kazalı denmesidir.

İkinci araç ile ilgili de daha önce çok defa yazdık. Yakında ilanlarda ki birinci yılını dolduracak :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Araç güzele benziyor, "Ağır bakımları ( şanzıman yağı, bujiler, ön arka fren balatası, V kayışı değişimi) 129bin de yapıldı. " palakalıklara göre REM oto da yapılmış ciddi düşünülüyorsa oraya sorulabilir.

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Sport modelinin zaten ederi maksimum 75 bin TL dir. LPG sorunu ve benzin fiyatlarının üst noktada olması bu seriye olan talebi tırpanlamaktadır. Bu aracın fiyatı bence düşük değil eğer düşük diyen de varsa sebebi ön kaput ve iki çamurluğu boyalı aracı ilana koydumu direk önden kazalı denmesidir.

İkinci araç ile ilgili de daha önce çok defa yazdık. Yakında ilanlarda ki birinci yılını dolduracak :)

Ederi konusunda ben de aynı fikirdeyim bu fiyatlarda kesinlikle olmaması lazım ancak malum piyasayı biz belirlemiyoruz. Ülkenin durumu ortada. Kendimizi bu rakamlara alıştırsak iyi olacak diye düşünüyorum. Benim asıl vurgulamak istediğim 77-86 bin bandında fiyatlaması oluşmuş bir modelin fiyatının neden bu kadar düşükte kalmasıydı. Açıkçası ben hem fiyatından hem de direksiyondaki kaplamadan ve vites topuzundaki yıpranmalardan biraz kuşkulandım.
ikinci araç konusundaki yazışmaları açıkçası hiç takip edemedim.. Eğer bu sayfada konuşulduysa baştan okurum..Başka yerde ise link verirseniz ya da kısa özet geçebilirseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt