• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2001 Mazda 626 (Makyajlı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Benim kendime hayrım yok. ;)

Son aylarda Türkiye’deki araç piyasası tüm bildiklerimi unutturdu. Tek öğrendiğim şey ise elimdekinin kıymetini bilmem gerektiği... ;)
@incirinaltı Abi sana tavsiyem bu jamiaaaya bir daha Faşo gelmez... :)
Y. T. D. :p

Bir ilave daha: Eğer araç arıyorsanız altından hızla kalkabileceğiniz masraflılara bakabilir veya güncel piyasadan haberi olmayan fakat titiz kullanıcı olan dedelerin arabalarına göz dikebilirsiniz. Onlar da piyasa ortalamasının üstünde bir fiyat söyleseler de en azından genellikle araçları şu şartlarda fazlasını hak ediyor olabiliyor. ;)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Benim kendime hayrım yok. ;)

Son aylarda Türkiye’deki araç piyasası tüm bildiklerimi unutturdu. Tek öğrendiğim şey ise elimdekinin kıymetini bilmem gerektiği... ;)
@incirinaltı Abi sana tavsiyem bu jamiaaaya bir daha Faşo gelmez... :)
Y. T. D. :p

Bir ilave daha: Eğer araç arıyorsanız altından hızla kalkabileceğiniz masraflılara bakabilir veya güncel piyasadan haberi olmayan fakat titiz kullanıcı olan dedelerin arabalarına göz dikebilirsiniz. Onlar da piyasa ortalamasının üstünde belki bir fiyat söyleseler de en azından genellikle araçları şu şartlarda fazlasını hak ediyor olabiliyor. ;)
Faşoyu Xc90 alabileceğim zaman satarım, o da son kasa olursa :) :) :)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
güncel piyasadan haberi olmayan fakat titiz kullanıcı olan dedelerin arabalarına göz dikebilirsiniz. Onlar da piyasa ortalamasının üstünde belki bir fiyat söyleseler de en azından genellikle araçları şu şartlarda fazlasını hak ediyor olabiliyor. ;)
Ne yani, cami avlusuna mı kapak atalım? Aklına neler geliyor ya, valla mantıklı ama :)

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kim O babayiğit foruma davet eder misin
Piyasadan haberiniz yok sanırım hocam evet güzel fiyata satıldı ama iyi mal iyi para başka model araçlara girip bakın kaç para cekiyorlar mazda gene mantıklı alan abimizde baya memnun kaldı araçtan 50-55 binlik kaç tane araca bakmış durumlarını anlattıda içler acısı benim aracımı görünce içine dışına bakınca yapılan bakımlarını söyleyince fiyatı yüksek olsun temiz olsun mantığıyla düşünen titiz biriydi aldı foruma davet ederim oda eski mazdacılardan zaten:)

Son düzenleme:

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun. Benim bir önceki sedan 323'üm fiyatta diretilmemesine rağmen 48'e satılmış. Belki ısrar edilse 50bin dahi olabilirdi. Gonzi'yi aldığımızda onu 27.500'e satmıştık. Bu açıdan baktığımda makyajlı 136 hp kusursuz bir 626'nın 60 bine satılmasına şahsen şaşırmadım. Normalde eder mi? Etmez ama ikinci elin freni patlamış.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun. Benim bir önceki sedan 323'üm fiyatta diretilmemesine rağmen 48'e satılmış. Belki ısrar edilse 50bin dahi olabilirdi. Gonzi'yi aldığımızda onu 27.500'e satmıştık. Bu açıdan baktığımda makyajlı 136 hp kusursuz bir 626'nın 60 bine satılmasına şahsen şaşırmadım. Normalde eder mi? Etmez ama ikinci elin freni patlamış.
TL'nin freni patlamış, çakılıyoruz..

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Keşke fiyatlar yarıya düşsede gene ucuza alıp ucuza satsak abi...
Piyasadaki hiç bi araç kendi ederinde değil zaten fiyatların düşmesini bekleyenler daha beklemeye devam etsin ölücüler ucuza almak isteyenler cok bekler bu devirde alan kazanıyor araç fiyatları sürekli artıyor tabi iyi mal da her zaman iyi para
Benim aracımın temizliğine göre ben ederinde gittiğini düşünüyorum biraz daha beklese daha da fazla ederdi ben bugüne kadar araçlarımı hep istediğim paraya sattım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt