• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2001 Mazda 626 (Makyajlı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Marka
Mazda
Model
626
Model Yılı
2001
Yakıt
Benzin/lpg
Vites
Manual
Kilometre
170.000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Gümüş gri
Fiyat
61500
Motor Hacmi
2000
Son düzenleme:

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Hayırlı satışlar aracın Maşallahı var.

Benim dahil elimizdeki araçların fiyatı x2,5 oldu ama nedense maaşlarımız, kazançlarımız aynı. Şu sürecin başında aracını satıpta araç alamayanlara Allah yardım etsin.

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Hayırlı satışlar dilerim.. alıcıya da hayırlı olsun :) keşke sunroofu ve otomatik vitesi olsaymış

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Teşekkürler...
Fiyat konusu göreceli bi durum abi bu fiyata 2003-2005 mazda 6 da var sahibinden de cok görenler onlara bakabilir :)
Herkesin bakış açısına saygı duyarım... Fakat bir hafta önce aynı temizlikte makyajsız kasayı aynı kişinin makyajlı kasa fiyatının neredeyse yarı fiyatına sattığını düşününce, şaşırdım... :rolleyes:

Hayırlı satışlar olsun inşallah.

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı satışlar aracın Maşallahı var.

Benim dahil elimizdeki araçların fiyatı x2,5 oldu ama nedense maaşlarımız, kazançlarımız aynı. Şu sürecin başında aracını satıpta araç alamayanlara Allah yardım etsin.
Teşekkürler abi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı satışlar, Mazda ikinci el fiyatları tez konusu olmalı
Teşekkürler

Hayırlı Satışlar Samet Bey..
Teşekkürler abi

Hayırlı satışlar dilerim.. alıcıya da hayırlı olsun :) keşke sunroofu ve otomatik vitesi olsaymış
Teşekkürler abi
Sunrof neysede otomotik vitesi cok arıyorum ama denk gelmedi bi türlü

Herkesin bakış açısına saygı duyarım... Fakat bir hafta önce aynı temizlikte makyajsız kasayı aynı kişinin makyajlı kasa fiyatının neredeyse yarı fiyatına sattığını düşününce, şaşırdım... :rolleyes:

Hayırlı satışlar olsun inşallah.
O aracın ederi oydu gözümde abi bu aracla o araç cok farklı 4 tane 98 2 tane 2001 kasaya binmiş olarak söylüyorum. benim keyfi bindiğim bi araç bu satılmazsada önemli değil 2 yıl aradım cünkü ama genelde istediğim aracı istediğim fiyata satarım
Düşüncene saygı duyarım :)

Son düzenleme:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Teşekkürler abi

Teşekkürler

Teşekkürler abi

Teşekkürler abi
Sunrof neysede otomotik vitesi cok arıyorum ama denk gelmedi bi türlü

O aracın ederi oydu gözümde abi bu aracla o araç cok farklı 4 tane 98 2 tane 2001 kasaya binmiş olarak söylüyorum. benim keyfi bindiğim bi araç bu satılmazsada önemli değil 2 yıl aradım cünkü ama genelde istediğim aracı istediğim fiyata satarım
Düşüncene saygı duyarım :)
Sattığın fiyatı merak ediyor olacağım gerçekten, ayrıca o fiyata alan kişiyi de merak ediyor olacağım :)

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sattığın fiyatı merak ediyor olacağım gerçekten, ayrıca o fiyata alan kişiyi de merak ediyor olacağım :)
Hocam emin ol ki bu araç cok iyi fiyatları gördü
Fiyat yüksek gelebilir ama kimseye zorla satmıyoruz bu fiyata mazda 6 da var başka modelde 2010-2015 model aracta tamamen tercih meselesi bende alırken sahibinden deki fiyat listesinde en yüksek fiyata almıştım o zamanda o fiyata mazda 6 gibi araçlar alınıyordu ama tercihim bu araç olmuştu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hocam emin ol ki bu araç cok iyi fiyatları gördü
Fiyat yüksek gelebilir ama kimseye zorla satmıyoruz bu fiyata mazda 6 da var başka modelde 2010-2015 model aracta tamamen tercih meselesi bende alırken sahibinden deki fiyat listesinde en yüksek fiyata almıştım o zamanda o fiyata mazda 6 gibi araçlar alınıyordu ama tercihim bu araç olmuştu
Kimseye zorla satmıyoruz
Bu fiyatlara XYZ arabalar da var
Gözümdeki değeri/ederi bu

* * *

Mevzu bu söylemler değil ki... ;)
Bu aracın aynı kasa makyajsız araçtan iki kat fazla fiyatının olmasıdır mevzu... Her şey olabilir bu araç ama o fiyat olmaz...

Oluyorsa da, yani bu araç o fiyata satılıyorsa da, piyasası veya değeri/ederi o değil... Orası başka bir şey işte...

For example

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt