Mazda 3 BL (2009-13) 18" Jant ve Spor Yayı Uygulaması (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.7)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Almanya'daki kuzene 18"e geçmeyi düşünüyorum dediğimde arabayı haşat ediyor dedi. Düşünün Almanya yollarında bile onlar böyle söylüyorsa Türkiye yollarında kim bilir nasıl olur. 18" olayını rafa kaldırıyorum sanırım, 16 ya da 17 bakarım herhalde.
Aklını çelmesinler ergen takılma olgun takıl +18 takıl :p:p

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Hortttt... :D

Faşo'nun konusunu karıştırırken şu kareyi gördüm. Daha önce de görmüştüm de dikkatimi çok çekmemiş demek ki o zamanlar Xedos'um olmadığı için herhalde.

42660

Sonra @Murat Yılmaz 'ın jantlarından değil mi ya bu, oldum. Öyleymiş gerçekten. ;)

42661

Can alıcı sorumuz şu: "Bu jantların 16" olanları var mı?"
Geçen haftaki @abdyldz 'ın jant olayından sonra kafam karışmaya başladı. @kadir sana geliyorum. :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

Faşo'nun konusunu karıştırırken şu kareyi gördüm. Daha önce de görmüştüm de dikkatimi çok çekmemiş demek ki o zamanlar Xedos'um olmadığı için herhalde.

Ekli dosyayı görüntüle 42660

Sonra @Murat Yılmaz 'ın jantlarından değil mi ya bu, oldum. Öyleymiş gerçekten. ;)

Ekli dosyayı görüntüle 42661

Geçen haftaki @abdyldz 'ın jant olayından sonra kafam karışmaya başladı. @kadir sana geliyorum. :D
Demekki buca değil Ümraniye daha üstün ;)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan

Ekli dosyayı görüntüle 42660

Ekli dosyayı görüntüle 42661

Xedosa gitmiyor yalnız bu jant, tasarımına çok zıt :)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Ya böyle aralıklı jant istiyorum. Dışarıdan bakılınca disklerim, pardon Brembo disklerim görünsün. Kaliperlerim parlasın falan. ;)

Neyse bir ara araştırma yapayım ben bu konu üzerinde... ;)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Hamdi gelince benim jantları tak dene test et ;) 18 gider ona ;)
Abi şekil olarak gitmesine gider de; bunun yanında başka giden şeyler de olur yani: Ekstra para, konfor, ön takım vs...
Neyse bakalım, önce diğer işleri bir bitireyim; daha lastik değişimine çok... ;)

Üst Alt