Mazda 626 GE 92-97 Accent Era Sis Farları Montajı

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Şimdi dışarı çıkıp bi tanponu inceleyeceğim nasıl ve nereye montaj yapılabilir diye teşekkürler abi era sis farı operasyonuna başlarsam atarım bi paylaşımda ben :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Adamlar bize özenip Sentia'ya Era sis farı takmışlar :D :D

4f225c6d78f2b513748383932181a643.jpg

e86db3a130f9627537f7cb6d77610c09.jpg

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
abi mükemmel olmus eline saglık yardımını isteyeceğim bu konu hakkında @hakan_emre
İlk mesajda detaylı anlatım yapmaya çalıştım, yardımcı olabileceğim farklı bir nokta olursa elimizden geleni yaparız.

Bazen ilanlara bakıyorumda bu akım sayesinde piyasada bayağı sis farlı tombak 626 olmuş :)

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
bende ilk basta gündüz ledi düşündüm 2 li 3 l şekilde sıralayıp ama sis farını gibi olmaz dedim şimdi sizin yaptıgınız gibi bir sis farı yaptırmyı dusunuyorum inşallah yakında daha cok rahatsız edeceğim takıldıgım yerlerde sizi :) liderlik güzeldir :) @hakan_emre

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
İlk mesajda detaylı anlatım yapmaya çalıştım, yardımcı olabileceğim farklı bir nokta olursa elimizden geleni yaparız.

Bazen ilanlara bakıyorumda bu akım sayesinde piyasada bayağı sis farlı tombak 626 olmuş :)
Şimdi baktimda 1 takım era sis farı 75 tl olmuş :) hakan abi

HTC Desire 820G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Şimdi baktimda 1 takım era sis farı 75 tl olmuş :) hakan abi

Herşeye zam geliyor. Ben o farları alırken dolar 2-2.5 liraydı. Şimdi 4 liraya yakın. 75 liraya bir takım far alabiliyorsan yinede uygun bir alternatif oluyor. Bir takım orjinal sis farı 1.500 TL den fazla :)

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
@hakan_emre abi sislerin markası nedir acaba hatırlıyor musun

birde bağlantı hakkın da bilgi verme şansın var mı abim baglarken elektrik tesisatı acısından sorun la karsılasmamaız için neler yapmam lazım bu hafta baslıyorum sislere eger hava sartları ve imkanlar el verirse bi zarar keder olmaz ise :) aklıma takılan baglantı sekli ve elektriğin nereden nasıl alındıgı sigorta attırma ya da elektrik açısından sorun cıkartıyor mu yardımcı olursan çok sevinirim @hakan_emre

Moderatörün son düzenlenenleri:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sislerin markasını bilmiyorum. Benim aldığım fiyata (18 TL) anca çin malı olur. Zaten piyasadakilerin çoğu çin malıdır.

Bağlantıyı ben yapmadım elektrikci yaptı bu konuda sana pek bir faydam olmaz. Montaj yaparken araya röle konulması gerekiyor sadece onu biliyorum

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Sislerin markasını bilmiyorum. Benim aldığım fiyata (18 TL) anca çin malı olur. Zaten piyasadakilerin çoğu çin malıdır.

Bağlantıyı ben yapmadım elektrikci yaptı bu konuda sana pek bir faydam olmaz. Montaj yaparken araya röle konulması gerekiyor sadece onu biliyorum
Sağol abim allah razı olsun

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
@hakan_emre abi peki kullanılan kablo hakkında bilgin var mi acaba kac lik kablo kullandınız çünkü ince kablolar akımı kaldirmayabilir yanma riski olabilir...

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
@hakan_emre abi peki kullanılan kablo hakkında bilgin var mi acaba kac lik kablo kullandınız çünkü ince kablolar akımı kaldirmayabilir yanma riski olabilir...

Mustafa kardeşim elektirik olayından pek anlamıyor sanz kendiniz yapmayın bence.Bi elektirikci ye yaptırın kafa rahat olsun.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Sen düğme ve sisleri al elektrikciye sür aracı, gerekeni yapar ;)

Nasıl bi kablo kullandım hatırlamıyorum kablo ve roleyi elektrikci aldı. Ama sis farı kablosu nette satılıyor bir araştır istersen

Üst Alt