Mazda 626 GE 92-97 Accent Era Sis Farları Montajı

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Bence de yeterli. Çok hoş gözüküyor. Çekik farlarla uyumlu olmuş

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
En başta söylediğim gibi; temel amaç görüntü...

Yoksa; kaç kere sisli havada araç kullanıyoruz ki?

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Güneş

Katılımcı
Araç Markası
+12 GLX Traktör
Araç Renk ve Tip
Metalik Gri
Sen ne kadar desen de gariban işi;
Çok başarılı ve yakışıklı olmuş. Zaten amacımız doğru çözüm paylaşımları ve bu da cuk diye yerine oturmuş. Ellerinize sağlık :)

Güneş

Katılımcı
Araç Markası
+12 GLX Traktör
Araç Renk ve Tip
Metalik Gri
Ne demek kardeşim. Bu konuyu zaten daha önce konuşmuştuk seninle. Bak ben bu yaz Allah Nasip ederse Gürci taraflarına doğru gideceğim. Oradaki arkadaş her ne kadar geri dönmüş olsa da gitmemi istediği yerler var. Hem gezeceğim hemde sorduğun o parçalara bakacağım. Özellikle de cc ' ye. ;D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ne demek kardeşim. Bu konuyu zaten daha önce konuşmuştuk seninle. Bak ben bu yaz Allah Nasip ederse Gürci taraflarına doğru gideceğim. Oradaki arkadaş her ne kadar geri dönmüş olsa da gitmemi istediği yerler var. Hem gezeceğim hemde sorduğun o parçalara bakacağım. Özellikle de cc ' ye. ;D
Ben buralardayken gel de gidelim

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Allah razı olsun abi, gitme niyetinde olursan forumdan yoldaş bile çıkar belki :) gidecek ekip olursa duruma göre konvoyda bende yer almaya çalışırım ;)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Biraz geç gördüm Hakan abi gayet güzel olmuş güle güle kullan. Boşluklara yapılan yama hoşuna gitmiyorsa oto camcısına bir danış derim. Onların o tarz boşluklar için lastik/kauçuk gibi bir şeyleri oluyor. Etrafı siyah görünürse daha orijinal olabilir.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Biraz geç gördüm Hakan abi gayet güzel olmuş güle güle kullan. Boşluklara yapılan yama hoşuna gitmiyorsa oto camcısına bir danış derim. Onların o tarz boşluklar için lastik/kauçuk gibi bir şeyleri oluyor. Etrafı siyah görünürse daha orijinal olabilir.
Teşekkürler Oğuzhan. Tamponun yanına yaklaşıp eğilmediğin sürece o yamalar belli olmuyor.

Bişeyle doldurma yapılabileceğini tahmin etmiştim aslında, kim uğraşır bu işlerle onu bilemedim. Çok teşekkürler bilgilendirme için :)

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
Cok guzel olmus harbiden

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Cok guzel olmus harbiden

Evet güzel oldu. Bakalitcide sis farı kenarlarına biraz doldurma yaptım daha orjin oldu :)

Orjinal sis farlı 626 ile yan yana getirdim valla benimki daha hoş duruyor. Orjinaller direk şaseye monte oluyor ve kenarları boşluk kalıyor

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
Bende ayni fikirdeyim

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Hakan abi sis farı işini inceledimde bu sis farlarını anladığımız kadarıyla sağ sisi sola sol sisi sağa takmışsın eranın tersine, 2.side bu sis farlarını tamponamı montaj yaptın yoksa şaseye bağlantı yaptın. Bana bi fikir verirsen bende yapacağım inşallah.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hakan abi sis farı işini inceledimde bu sis farlarını anladığımız kadarıyla sağ sisi sola sol sisi sağa takmışsın eranın tersine, 2.side bu sis farlarını tamponamı montaj yaptın yoksa şaseye bağlantı yaptın. Bana bi fikir verirsen bende yapacağım inşallah.
Evet Murat Era'ya göre farklı duruyor. Era'larda ampuller dışta benimkinde içe doğru.
Biz bu şekilde daha iyi oturuyor diye montaj yaptık.

Farları tampona sabitledik, şaseye değil. Orjinal sis farları şaseye bağlı ama.

Üst Alt