Mazda 3 BL (2009-13) Bakım Ve Fiyatları

emre6725

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arkadaşlar merhaba herkeze..ankara dan mazda 3 power modeli ile aranıza katılıyorum..eksi bir honda civic 2012 yeni kasa kullanıcısıydım honda ve mazda iki sağlam firma özellik le motor ve şanzuman konusunda.honda civic 2012 kasa sonrası yağ konusunda 0w20
Kesinlikle kullanın diyor...yakıt tasarufunda lider deniyordu...mazda 3 kullanma kılavuzunda 0w 20 yağıda kullanabiliyoruz galiba yanlış anlamadıysam...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kılavuzda yazıyorsa ve mevsim şartlarını kapsıyorsa kullanılabilir tabi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bugün aracıma 40 bin bakımını yaptırdım.
40 bin bakım+ Kapı altı led logo+ pasta cila boya koruma=450 tl tuttu.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Diğer markalarda sadece yağ, hava/yağ filtresi bu rakam tutuyor... Kazasız günlerde eskitmek nasip olsun hocam. :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Honda civic lpgli 550 lira tutmuş,75 lirası lpg,birde silecek lastikleri değişmiş.Mazda o paraya 2 kere bakım yapar dedim,ya bırak dışarda yapmazlar o paraya dedi :D

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
40bin bakımına 15 gün var daha önce yağ benden. filtreler şirketten 150 lira fiyat aldım. Akyıldız Mazda dan giden var mı hiç? Tavsiyelerinizi bekliyorum

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
40bin bakımına 15 gün var daha önce yağ benden. filtreler şirketten 150 lira fiyat aldım. Akyıldız Mazda dan giden var mı hiç? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Forumda o servisi kullanan hiç olmadı bildiğim kadarıyla... Yetkili servise gideceksen Evo'yu tavsiye eden çok, fakat ben aradaki farkı yakıta ver Adem Usta'yı tercih et derim hocam. :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Tercih yetkili servis ise Anadolu yakası Merser Avrupa yakası Evo , özel servis ise Adem usta tektir.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Merser in güzel tarafı aracın yanında durup sorular sorup olanı biteni izleyebilirsin, Evo ya 2 kez gittim ama onlar aracın yanına almıyorlar..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merser in güzel tarafı aracın yanında durup sorular sorup olanı biteni izleyebilirsin, Evo ya 2 kez gittim ama onlar aracın yanına almıyorlar..
Garaj felsefesine en yaktın olan servis, Merser diyebiliriz o vakit. İstanbul için tabi. Muğla Gören de bu konuda çok çok ilgili ve sıcak ortamı var... :)

Üst Alt