Mazda 3 BL (2009-13) Bakım Ve Fiyatları

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Şuan Avrupa yakasındayım Adem Ustaya uğrayacam ama servise 15 günüm var

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
merhaba, benim guzununda bakımı yaklaştı kışa girmeden yaptırmak istiyorum. En yakın servis Bursa, diğer alternatifler ise Antalya, belki Ankara....nereyi tavsiye edersiniz....

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
merhaba, benim guzununda bakımı yaklaştı kışa girmeden yaptırmak istiyorum. En yakın servis Bursa, diğer alternatifler ise Antalya, belki Ankara....nereyi tavsiye edersiniz....
Kaç bin bakımına gireceksin, düzenli olarak servise gidiyor musun ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ankara Herter olabilir. Bursa yı hiç bilmiyorum. Antalya servis de olumlu.

Herter Servis için Garaj indirimi alabilirsin. Tavsiye ederim.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Honda civic lpgli 550 lira tutmuş,75 lirası lpg,birde silecek lastikleri değişmiş.Mazda o paraya 2 kere bakım yapar dedim,ya bırak dışarda yapmazlar o paraya dedi :D
honda cok kazık gercekten ızmır servıslerine gırıs lpglı araclar 850 lpgsız 750 tl agır bakımları 2000 bın cıvarı adamlar bı araba parası da servısten alıo :D

Son düzenleme:

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Be
Kaç bin bakımına gireceksin, düzenli olarak servise gidiyor musun ?
Yeni aldığım için ilk defa gideceğim km 35 binde, son bakım 28.000 de serviste olmuş, 8 ay önce...

Jazz kullanırken ben de o rakamlara çıkıyordum, İstanbu' da olsam mazdaekinci ye gidceğim ama......forum tavsiyesiyle

Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Jazz kullanırken ben de o rakamlara çıkıyordum, İstanbu' da olsam mazdaekinci ye gidceğim ama......forum tavsiyesiyle
İstanbul da olsan direk Adem Usta derdim zaten. Km sıkıntı değilse Herter e uğrarsın @dr_azoom yardımcı olur. Bursa servisi hakkında bilgim çok yok. Önceki bakımda neler yapılmış bellidir sistemde zaten, yağ ve filtreler harici bir şey çıkmaz muhtemelen, fiyat uygun olur tahminimce

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Guzuyu alırken Naim abiyle beraber mersere gösterdik,bakımları da orada yapılmış zaten.İlgi alakadan çok memnun kalmıştık...

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Yetkili servislerden uygun fiyatları nasıl alıyorsunuz? Ben 50 bin bakımı için Evo dan fiyat istedim 600tl fiyat verdi.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Yetkili servislerden uygun fiyatları nasıl alıyorsunuz? Ben 50 bin bakımı için Evo dan fiyat istedim 600tl fiyat verdi.
Her servis farklı fiyatlandırma yapabilir, bu 600 tl yi neye göre istediği önemli, hangi işlemeleri yapacak söyledi mi?

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Yağ ve filtreler için 600 istenemez işte sıkıntı orada :) balatayı görmeden değişecek diye fiyat veremez, polen filtresi ni de saysa yağ ve filtre için o fiyat çok yüksek..
Bende şaşırdım zaten. Dışarıda yaptırdım( Adem usta).Normalde ilk tercihim herzaman yetkili servistir.

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merser'den 40bin km bakım için 200 lira fiyat aldım yağ benden, yağ ve hava filtresi değişecek. Garanti bitmediği için gidiyorum bir de sol arka tekerden gıcırtı geliyor onu da göstercem.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Merser'den 40bin km bakım için 200 lira fiyat aldım yağ benden, yağ ve hava filtresi değişecek. Garanti bitmediği için gidiyorum bir de sol arka tekerden gıcırtı geliyor onu da göstercem.
iki filtre değişimi artı işçilik 200 tl mi denildi yani

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

iki filtre değişimi artı işçilik 200 tl mi denildi yani

Servis olması nedeniyle fiyatın 200 Lira olması gayet normal... Biz bu işi Oğuzhan sağolsun sohbete muhabbete yapıyoruz orası ayrı... :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Servis olması nedeniyle fiyatın 200 Lira olması gayet normal... Biz bu işi Oğuzhan sağolsun sohbete muhabbete yapıyoruz orası ayrı... :)
Söylediğim gibi her servis farklı politika uygulayabilir sonuçta ama aynı bakımı Dexelia yağ ile birlikte Herter de yaptırdığımda 300 bile tutmuyordu o bakımdan birazcık pahalı geldi bu fiyat bana

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Söylediğim gibi her servis farklı politika uygulayabilir sonuçta ama aynı bakımı Dexelia yağ ile birlikte Herter de yaptırdığımda 300 bile tutmuyordu o bakımdan birazcık pahalı geldi bu fiyat bana
Herter Ankara'da İstanbulda Anadolu yakasında en ucuz fiyat bu

Üst Alt