Mazda 3 BK (2003-09) Kullandığımız Lpg Kitleri Nelerdir?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benden önce bağlamışsın Mazda'ya

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Cherkess

Sessiz

http://forum.donanimhaber.com/m_91617974/f_//tm.htm#91617974

romano kullanıcıları diye sayfa açmışlar ama sorun olmadığı için pek aktif görünmüyor sorunsuz marka denilmesi doğru demek Mazda gibi. :)
Hem sorunsuz hemde enjektörleri 500.000 km gidiyor.
Montajda iyi olunca tabi kaymaklı ekmek kadayıfı
Ben bu tip işlerde şikayetvar.com u kullanıyorum hangi markayı ararsan ara hakkındaki şikayetleri bulmak mümkün.
Diğer markaları araştırın özellikle brc ve atiker hakkındaki şikayet sayısına bakın.
Romano yu taktırdığımda bir tane bile şikayet yoktu.
Sivas a yakın olup ya da Sivas'ta olup taktırmak isteyen herkese yardımcı olabilirim. Yapılan işe kefilim.
Sayemde Romano kullanıcı sayısı bayağı arttı götürdüğüm kişiler başkasını da götürdü.

Özgür Kızılkaya

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Guzunun benden önceki sahibi çok araştırmış ve öyle Romano montajı yapmışlar, şimdi daha net anlaşılıyor neden Romano...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İstanbul'da, Aydenizler ya da maviay dı bir ara bakarım...

Surrealist

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Carsamba gunu icin kismetse maslak cevre otogazdan randevu aldim brc lpg taktirmak icin, forumdan selam soylememe gerek var mi ya da oradaki ustalar buraya takilir mi, bizim araca iyi baksinlar maksat

Ayrica ustaya ozellikle belirtmem gereken bir sey var mi, tanki kaclik olmali,gaz girisi benzin deposundan mi olmali, son olarak gaz gostergesini nereye taktirmali.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Carsamba gunu icin kismetse maslak cevre otogazdan randevu aldim brc lpg taktirmak icin, forumdan selam soylememe gerek var mi ya da oradaki ustalar buraya takilir mi, bizim araca iyi baksinlar maksat

Ayrica ustaya ozellikle belirtmem gereken bir sey var mi, tanki kaclik olmali,gaz girisi benzin deposundan mi olmali, son olarak gaz gostergesini nereye taktirmali.
Ben de orada taktırmıştım Gaz girişi benzinlikten olsun, normalde 150 lira ama hediye etmişlerdi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Ustalar henüz forumumuzda değil, gaz girişi benzin kapağının orada olunca ne fark ediyor tecrübem yok maalesef... Simit tank olması, bagaj alanını öldürmemek adına daha iyi oluyor, gösterge benim aracımda sol alt direkteydi ve görünmüyordu, zaten çok sık kullanmıyorsun. Orayı tavsiye edebilirim. Motor kaputunu açan mandalın olduğu yerin solundaki direkte... :)

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Yeni yönetmelik gereği benzin kapağının orda olması zorunlu. Pompacıları düşünülerek yapılmış bir uygulama.

ben 2 ay önce taktırdım gaz girişini tamponun arkasına koydular. yönetmelik daha başlamadı herhalde. hatta geçen pompacı ile muabbet ettik abi bunun yerini değiştirceksin galiba dedi. benim muayene yılsonu olduğu için daha ruhsata işletmedim. tüv ne der bu işe bilen varsa bi aydınlatsın bizi:)

Üst Alt