Mazda 3 BK (2003-09) Kullandığımız Lpg Kitleri Nelerdir?

Surrealist

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
1 Saat once araci cevre otogaza biraktim, gaz girisin benzin kapagina takacaklar, beni de istinye parka biraktilar, bi corba ictim simdi de sinemaya girip zaman gecirecegim. 5 civari teslim edilecek, bekleyecegiz artik,

alican

06 MZD 49
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
Arkadaşlar birde tamponu deldirmeyin.LPG dolum ağzını en alt kısma yaptırın.En sonunda mutlaka tamponu kırıyor ve onarılması güç hasar oluşturuyor. Buda benim tecrübe ettiğim bir durumdur.

Surrealist

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Passengers iyi görünüyor tercih edilebilir , İmdb puanıda 7.1 olarak verilmiş.
Yada varsa Rogue One ı kesinlikle öneririm .
"Çin seddi"ne bilet aldim, yanlislikla "snowden" filminin oldugu salona girmisim, hic bozuntuya vermedin oturdum izledim super bi filmdi, konusunun gercek olmasi filmi daha ilgi cekici hale getirms.

Yarim saat once eve vardim trafige kaldigim icin. cemal usta sagolsun cok ilgilendi benle. 2400 odedim 12 taksite kadar yapiyorlar. Rolantideyken gaz kesme gibi hafif bi hareket yapiyor motor,normalmidir acaba.
Yakit degerlerini kullandiktan sonra paylasirim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
"Çin seddi"ne bilet aldim, yanlislikla "snowden" filminin oldugu salona girmisim, hic bozuntuya vermedin oturdum izledim super bi filmdi, konusunun gercek olmasi filmi daha ilgi cekici hale getirms.

Yarim saat once eve vardim trafige kaldigim icin. cemal usta sagolsun cok ilgilendi benle. 2400 odedim 12 taksite kadar yapiyorlar. Rolantideyken gaz kesme gibi hafif bi hareket yapiyor motor,normalmidir acaba.

:D :D

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun... Aracı benzinde kullan ve lpg ye al aynı şekilde lpg de kullan ve nerelerde farklılık var tespit etmeye çalış, sonra ustaya anlatırsın ve sorun varsa eğer çözer... :)

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Hangi marka taktırdınız?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

Hayırlı olsun. 1000 km sonra kontrol için gitmeniz gerekir :)

Surrealist

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Teswkkur ederim.Brc taktirdim.1000km sonra gel diye bir sey demedi. Bakimlarini sordum 2 adet parca gosterdi 10bin de bir herhangi bir yetkili servise git degistir dedi o kadar

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Teswkkur ederim.Brc taktirdim.1000km sonra gel diye bir sey demedi. Bakimlarini sordum 2 adet parca gosterdi 10bin de bir herhangi bir yetkili servise git degistir dedi o kadar
Adamların; yaptıkları montaja ve işçiliklerine güvenleri sonsuz demek ki... :)

yahya-kalkan

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

BRC TÜP sistem yağlı sistem mi?? Tüketimi ölçme imkanın oldu mu???

Allah (C.C.)'ın Dediği Olur...!!!

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
BRC TÜP sistem yağlı sistem mi?? Tüketimi ölçme imkanın oldu mu???

Genel olarak; yağlama sistemi tavsiye edilmiyor ki; bende tavsiye etmeyenler kervanındayım... 150-200 lira fazla almak için uydurulmuş icat gibi geliyor bana... Yanma odasına gönderilen bir kaç damla yağın faydadan çok zarar (kurumlama vs.) getireceğini düşünüyorum.

yahya-kalkan

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Genel olarak; yağlama sistemi tavsiye edilmiyor ki; bende tavsiye etmeyenler kervanındayım... 150-200 lira fazla almak için uydurulmuş icat gibi geliyor bana... Yanma odasına gönderilen bir kaç damla yağın faydadan çok zarar (kurumlama vs.) getireceğini düşünüyorum.

Aldığım araçta yağlı BRC LPG sistemi var. İlk kez gördüm zaten:)) konuya vakıf değilim bilgilenmek için sordum!

Üst Alt