Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
İptal ettim abi önce 2 tane alacam 250 TL yi geçtiği için 20 ve 40 tl kupon yüklenecek hesaba. Sonra diğer 2 sini alacağım 250 tl yi geçtiği için 40 tl olan kuponu kullanacağım. Daha önce kullandığım 11 tl lik kupon geri gelirse toplamda 51 tl indirim ve hesabımda 20 tl kupon kalacak. Başka önerin var mı? Benide n11 ci yaptınya bir şey demiyorum :D Lastik takma parası bedavaya gelecek bu gidişle.

Eksik yağ, filtre vs. varsa al gitsin :)

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Murat herkesi ölücü yaptın ya helal olsun sana, ya arkadaş o nasıl hesap öyle

Ha bu arada bana da lastik lazım, aynı hesabı bende yapıcam galiba.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Tek sıkıntı önce 2 lastik ulaşacak onaylayacağım ondan sonra kupon yüklenecek diğer 2 sini alacağım biraz uzun sürecek gelmeleri olsun acelemiz yok :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Tek sıkıntı önce 2 lastik ulaşacak onaylayacağım ondan sonra kupon yüklenecek diğer 2 sini alacağım biraz uzun sürecek gelmeleri olsun acelemiz yok :)

Hiç problem değil, ne acelen var mümkün olduğunca ucuza kapatmaya bak :) Kupon tutarlarını arttırmak için 2 lastiğin yanına ilave yapabilirsin. Yeni kampanyayı net incelemedim henüz inceleyip bi hesap yapayım...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
@Oğuzhan Önce 2 lastik siparişi verirken 11 tl kuponu kullan, sonra 2 lastik içinde 40 lirayı kullanınca sökme takma bedavaya gelmiş olur :) Fazla alternatifli değil bu kampanya ;)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
@Oğuzhan Önce 2 lastik siparişi verirken 11 tl kuponu kullan, sonra 2 lastik içinde 40 lirayı kullanınca sökme takma bedavaya gelmiş olur :) Fazla alternatifli değil bu kampanya ;)
Aynen öyle yaptım abi :) 2 lastik gelene kadar diğerleri bitmese bari stok az gibi.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Öyle deme biz her daim başarılı oluyoruz ama milsiz takım geri dönüyor :D
Abi satışı iptal ettim aynı kişiden 2 adet aldım adam siparişi onaylamadı :D Mesaj attım siparişi iptal ettiniz gönderilmeyecek diye mesaj atmış hehehe. Bende tanesi 159 Tl den başkasından aldım 11 tl indirim kullandım. Bugün kargoya veriyor gelince hemen onaylayıp 2 adet daha alıp 40 tl indirimide kullanıcam. Diğer satıcıda 149 tl idi ne anladık bu işten hiç bir şey :D İlk sipariş 586 tl oluyordu bu sipariş 585 Tl ye geldi uğraştığımla kaldım hep senin yüzünden :D :D :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Abi satışı iptal ettim aynı kişiden 2 adet aldım adam siparişi onaylamadı :D Mesaj attım siparişi iptal ettiniz gönderilmeyecek diye mesaj atmış hehehe. Bende tanesi 159 Tl den başkasından aldım 11 tl indirim kullandım. Bugün kargoya veriyor gelince hemen onaylayıp 2 adet daha alıp 40 tl indirimide kullanıcam. Diğer satıcıda 149 tl idi ne anladık bu işten hiç bir şey :D İlk sipariş 586 tl oluyordu bu sipariş 585 Tl ye geldi uğraştığımla kaldım hep senin yüzünden :D :D :D

Adama izah etseydin ya böyle böyle diye... Ben iptal edip bilgi veriyordum, tekrar sipariş vereceğim bilginiz olsun diye :D :D

Üst Alt