Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
evet @Oğuzhan o şekilde , ekstra bir şeyi etkilemiyorsa H de işimizi görür
adac, autobild vs test sonuçlarına bakınca kafam karışıyor, ebata göre de değişiyor tabi ama,
hayırlısıyla bugün kesin netleştirecem
Ben Falkeni baya araştırdım olumsuz yorum yok gibi. Benim ebatta f/p ürünü ancak o var mantıklı alınabilecek ;) Senin ebatta nokian ne kadar?

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
İnternetten alınca, daha sonra taktırmak için ne kadar ödeyeceksiniz arkadaşlar?

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
ortalama 40 tl ama, benim alt takımın kalan işlerini yaptıracam, onun işi bitince lastikleri taktırıp güzel rot ayarı yaptıracam

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
hepsiburada kargo ücreti koyuro bir de, lastik başı 172,5 ğa geliyor, burada bir bayi 175 tl fiyat vermişti, gidip elden almak daha mantıklı gibi

falken için de 150 tl fiyat aldım

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Kargo+işçilik esnafın verdiği fiyatın üç aşağı beş yukarı aynı fiyata geliyorsa ben her daim esnafı tercih ederim. Tabi toplamda 50-100 lira farkederse yapacak bişey yok.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
180 tl de ısrar eden nokian bayiiden 175 tl ye sipariş verdim, yarın gidip alacağım, cumartesi de vizyon otodan sipariş verdiğim 2 adet komple salıncak, ön zrot, viraj demir orta lastiği , ön-arka TRW balata ile birlikte faceteki gruptan aldığım brembo ön fren diskleri değişecek
bu işler bitince güzel bi rot-balans ile birlikte lastik montajı ile tatile merhaba :cool:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kargo+işçilik esnafın verdiği fiyatın üç aşağı beş yukarı aynı fiyata geliyorsa ben her daim esnafı tercih ederim. Tabi toplamda 50-100 lira farkederse yapacak bişey yok.
Bu düşünceye tamamen katılıyorum, sökme takma ve balans olayını da hesaba katarak internetten veya dışarıdan almak mı hesaplamak gerekiyor. Ben aldığım dönemde Kumho ile diğer (Goodyear-Lassa-Petlas vs.) markalar arasında lastik başı 55 lira fark vardı toplamda 220 lira yapıyordu, dışarıda da 120 liraya Kumho yoktu internetten aldım, sibop ve sökme takma balans için de 60 lira verdim.

:)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Buralarda sökme takma en fazla 40-50 tl oluyor, son aldığım lastik lastikçide 800 TL'ye mal olacaktı. Benim işlem 670 TL'ye halloldu :) 130 TL'de ekstra benzin parası kaldı :D :D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
@Murat abi ben lastiği aldım n11 de kupon yağmuru başlamış iptal edip tekrarmı alım yapsam? Henüz kargoya verilmedi.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
İşte bunu bekliyordum :D hemen iptal et, güzel bir program yap ve 2-3 seferde sipariş ver...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
İşte bunu bekliyordum :D hemen iptal et, güzel bir program yap ve 2-3 seferde sipariş ver...
İptal ettim abi önce 2 tane alacam 250 TL yi geçtiği için 20 ve 40 tl kupon yüklenecek hesaba. Sonra diğer 2 sini alacağım 250 tl yi geçtiği için 40 tl olan kuponu kullanacağım. Daha önce kullandığım 11 tl lik kupon geri gelirse toplamda 51 tl indirim ve hesabımda 20 tl kupon kalacak. Başka önerin var mı? Benide n11 ci yaptınya bir şey demiyorum :D Lastik takma parası bedavaya gelecek bu gidişle.

Üst Alt