Kışlık Lastik Tercihi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Sabah itibariyle karar verilmiştir.Yabanci sitelerdeki bütün test sonuçlarına baktım.Falken EuroWinter HS449 215/45/R18de karar kıldım..kışlık performans çok iyi..genelde 10 uzerinden 8.6-8.9 arasi almış..kullananlarin yorumlarınida okudum..hem fiyat hem perfomans bakımından ideal 1-2 kış idare etse yeter..270 liraya kadar düşük fiyatlı yerler var nette..500 lira diger premium markalara vermektense yine kalitesi iyi olan ve butcemi fazla zorlamayacak bu lastikte karar kıldım..

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Sabah itibariyle karar verilmiştir.Yabanci sitelerdeki bütün test sonuçlarına baktım.Falken EuroWinter HS449 215/45/R18de karar kıldım..kışlık performans çok iyi..genelde 10 uzerinden 8.6-8.9 arasi almış..kullananlarin yorumlarınida okudum..hem fiyat hem perfomans bakımından ideal 1-2 kış idare etse yeter..270 liraya kadar düşük fiyatlı yerler var nette..500 lira diger premium markalara vermektense yine kalitesi iyi olan ve butcemi fazla zorlamayacak bu lastikte karar kıldım..
Bencede en doğru karar. Hayırlı olsun..

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Sen kararını verince bende hemen bir inceleme yaptım ve aynı lastiğin 17" olanının 200 TL'ye satıldığı gördüm. Fiyat olarak baya düşük kafama takılan şimdi bu lastik Petlas tan iyi mi?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Tam olarak teknik verilerini bilmiyorum ama Falken ile Petlas eşdeğerdir ya da Falken bir tık daha iyidir diye düşünüyorum. Kesinlikle Petlastan kötü değil.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Anlık şipşak indirim ve n11.com'daki puanlarımıda kullanarak 4 adet Falken almış bulunmaktayım. Vatana millete hayırlı olsun. Toplamda 1080 TL'ye geldi. Ücretsiz kargo ve 9 taksit. Yani tanesi 270 Tl oldu. Üretim yılı : 2014

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Anlık şipşak indirim ve n11.com'daki puanlarımıda kullanarak 4 adet Falken almış bulunmaktayım. Vatana millete hayırlı olsun. Toplamda 1080 TL'ye geldi. Ücretsiz kargo ve 9 taksit. Yani tanesi 270 Tl oldu. Üretim yılı : 2014

Hayırlı olsun, 17" 200 TL gibi fiyata bulursam bende alacağım...

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan

Hayırlı olsun, kışa hazırısn yani.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Kazasız günlerde kullanmak nasip olsun... :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
[member=29]apojitsu[/member] falken diyorsa bu marka boş değildir ;D

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Para yattımı ;D [member=29]apojitsu[/member]

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Memlekette Falken Eurowinter HS449 225/45R17 94V XL Kış Lastiği bulamıyoruz. İnternet siteleri de kurumuş :(

Üst Alt