Mazda 3 BL (2009-13) Havalandırma Menfez Temizliği

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
En kısa zamanda denıcem bu aksam denerım kesın kırılırsa alıexpressten alırız dımı murat abı :D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
bulent abı ıcınden ses gelıyor klıma acıkken sorunun kaynagına ıncem problemı cozcem

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Özgür, fan çalışırken gelen bir ses ise o menfezden ulaşman zor. Fan klima kontrolün arka tarafında çok nalet bir yerde. Bende de arada sanki yaprak takılmış gibi ses geliyor. Fanı aç kapa aç kapa yapınca takıldığı yerden kurtulup yere doğru düşüyor olacak ki o ses geçiyor.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Özgür, fan çalışırken gelen bir ses ise o menfezden ulaşman zor. Fan klima kontrolün arka tarafında çok nalet bir yerde. Bende de arada sanki yaprak takılmış gibi ses geliyor. Fanı aç kapa aç kapa yapınca takıldığı yerden kurtulup yere doğru düşüyor olacak ki o ses geçiyor.
Klımayı actıgımda orta menzefın benım tarafındakı menfezden cıt cıt cıt ses gelıyor, zaten gecen ay fotograf da atmısdım foruma kömür parcaları fırlatıyor, tum menfezlerı kapıyorum klıma fanını en sona alıyorum sonra bır anda ses gelen menfezı acıyorum ıcınden komur fırlıyor o komurler ses yapıyor bence bı parca kaldı o da kopsa ses kesılcek.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
trim sokme aletlerımız gelmıstır.Şimdi bunlar nasıl kullanıyor abıdık gubidik bısey :D
image.jpg

Üst Alt