Mazda 3 BL (2009-13) Havalandırma Menfez Temizliği

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg
Soktum sonunda basitmis ya

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Ses gelen yeri buldum menfez kapaklari var biz kapatiyoruz kapaniyor aciyoruz aciliyor. Kapagin altinda kemer gibi bisey yapmislar kömurden ,hep dokulmus. Sol mebfez kapama kapaginin kemer kömuru kirila kirila bitmis sag duruyor . Ne ise yariyor acaba
image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Kirdim attim o komurleri zaten bos muabbete koymuslar 6 aydor alnima firliolar cok sinirledim temizledim hepsini :D
image.jpg

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Ben sana demiştim demi..aleti koyacağn yeri bildik den sonra gerisi kolay diye.:kptmya:
Aynen oyle bılceksın geresi kolay. bu aletlerı kullanmak benım ıcın çaya seker atıp karıstırmak gıbı bısey:p. Aletı tutmayı kullanmayı bılceksın gerısı hikaye :koptum::koptum::kptmya::kptmya::kptmya:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Onlar kömür değil Özgür havlandırmayı kapatan kapakların contaları. Havalandırmayı kapatınca sızdırmazlık sağlıyorlar. Zamanla sertleşip dağılıyorlar. Mazda o kısımda kaliteli bir malzeme kullanmamış maalsef.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Onlar kömür değil Özgür havlandırmayı kapatan kapakların contaları. Havalandırmayı kapatınca sızdırmazlık sağlıyorlar. Zamanla sertleşip dağılıyorlar. Mazda o kısımda kaliteli bir malzeme kullanmamış maalsef.
Aynen oyle bi nevi conta gibi arada 1 mm bosluk kaliyor onu kapatiyor simdi menfezleri kapatinca o 1 mm araliktan az bisey hava siziyor ama onu da hissetmen icin elini menfeze yapistirman lazim yoksa yuzune felan hava gelmiyor menfezler kapaliyken. Ben zaten menfezleri kapatmiyorum en azindan cit cit ses yapiyordu kurtuldum

Son düzenleme:

Üst Alt