Mazda CX-3 Teknik ve Donanım Özellikleri

Mazda CX-3 Teknik ve Donanım Özellikleri

all-new-mazda-cx-3-rear-quarter2.jpg Ceramic metallic.jpg mazdacx3.jpg mazdacx3-1.jpg mazdacx3-2.jpg mazdacx3-3.jpg Nuevo-Mazda-CX-3-03.jpg

Yepyeni Mazda CX-3 ile Mazda, B segment crossoverlerinin hızla büyüyen sınıfında standardı ve her yere sürüş özgürlüğü için yeni bir çağ belirliyor.


Mazda, ilk küçük SUV’nin gelişimi sırasında insan odaklı bir yaklaşımı benimsemiştir. Rakiplerin neler yaptığıyla ilgilenmek yerine geleneklere meydan okuyan araç üreticisi, genç ve yaratıcı sürücülerin araçla temasta oldukları her noktada ideal pozisyonda olmaları için bu modelin nasıl bir şekil alması gerektiğini araştırmıştır.

Bu nedenle de aşırı ergonomik baş üstü kabin ve insan-maline ara yüzü, güvenli ve kullanımı kolay akıllı telefon bağlantı sistemi ve çok çeşitli aktif güvenlik teknolojisine sahiptir. Ayrıca aracın üstün yol tutuşuna uygun ve hem tepkisel hem de verimli SKYACTIV güç aktarma organları bulunur. Birçok seçenek mevcuttur: Ekonomik FWD veya akıllı kullanıcı dostu AWD, dizel veya benzin, otomatik veya manüel şeklinde liste devam etmektedir.

Aşağıda Mazda CX-3 ile ilgili teknik ve donanım özelliklerine ulaşabilirsiniz.

s9ZQOO.jpg

olPIT0.jpg

qh825R.jpg

23pMU9.jpg

Lcnp6x.jpg

IDdYVF.jpg

jXlauI.jpg

sERBq7.jpg

  • Beğeni
Reactions: Domestos
Yazar
Oğuzhan
Görüntüleme
1,647
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme
Üst Alt