Yeni Mazda 3 Dünya Prömiyeri

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Benim de tam aksine sanırım HB genç kesime hitap ediyor. İç hatları ayrı sportif hava katmış. Sert duruşuyla yan aynalardan biri sana bakıyormuş hissini yaratmışlar. Sedan kusursuz olmuş. Duruşu ben burdayım diyor. Jantların güzelliği ayrı duruyor..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Canlı canlı görmeden çok yorum yapmak doğru olmaz. Genel anlamda ikisi de oldukça güzel görünüyor. HB ile biraz oynanınca fena bir şey çıkar ortaya :)

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Plaka konusunda alfa gibi davransınlar yada plakayı ülkeler hep kaldırsın hgs gibi bişey icad olsun :)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
40358

Foto güzel, açı güzel, Herşey güzel , sunroof da gelmiş ayrıca:)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Süleyman'ın paylaştığı videoyu henüz izleyemedim, motor seçenekleri 1.5 Sky-G, 1.8 Sky-D, 2.0 Sky-X sanırım, TR'de 1.5'ten devam eder diye tahmin ediyorum.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Canlı canlı görmeden çok yorum yapmak doğru olmaz. Genel anlamda ikisi de oldukça güzel görünüyor. HB ile biraz oynanınca fena bir şey çıkar ortaya :)
Valla haklı çıktın Oğuzhan bugün videolara bakıyordum spoiler marşpiyerli 2019 hb gösterdiler o kadar iyi olmuşki demekki hb alacaklar bu aksesuarlarıda alması gerek çok değiştirmiş arabayı müthiş yapmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca hb kasayı videolardan izleyin daha önce dediğim gibi fotoğraf açılarından kaynaklı oran orantıda hata var gibi görünmesine rağmen videolarda aracın aslında çok daha orantılı olduğunu görüyoruz... Youtube da biraz gezinin bakış açınız değişecek her ikiside süper dedirtiyor... Eğer orjinal body kit de varsa enfes görünüyor...

Son düzenleme:

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Hafızalı koltuğu yine eklememişler. İnşallah opsiyon olarak sunarlar. HB ön panjur içi dikey, sedanda yatay yapılmış..

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Yine çok iyi bir tasarım ve iç seslere "keşke benim olsa..." dedirten bir kalite hissiyatı ile kendi kariyerine yakışan bir iş çıkarmış Mazda. Ancak bu toprağın insanının gözüne hoş gelmeyen noktaları da yok değil..

Nedir allasen HB kasadaki o ovalleştirilmiş arka taraf.:bsmagryr: Biraz Giulietta biraz Astra hatta eski kasa Lacetti arkası gibi olmuş. Genel olarak Kodo tasarımı ile HB kasa çok hoşuma giderken Kai konseptinde sedan çok daha güzel olmuş. Önceki jenerasyonda stoplar göze batıyordu ama yeni kasayla o fazlalık varmış çizgileri gitmiş.

Bir noktadan sonra "zevkler ve renkler" konusuna dayandığı için yorumlar öznel kalsa da otomotiv dünyası neredeyse tek bir ağızdan Mazda'nın Skyactive ile başlayan çıta yükseltmesinin devam ettiğini söylemesi bile marka için oldukça sevindirici.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Şahsen sedanı beni çok etkiledi. Akıcı, orantılı ve elit bir dış tasarımı var. Hb'nin omuz kısmı biraz tuhaf geldi. Hb kasayı ve iç tasarımını canlı görmek lazım, bu fikre katılıyorum.
Anlaşılan M3 daha ulaşılmaz bir konuma yükselmiş. Allah sahiplerine bağışlasın :)

Üst Alt