Yeni Cıvıc Hakkındaki Görüşleriniz

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Tipini vs sevemedim ama iç mekan ferahlığı konusunda güzel olmuş. Arka koltuk bacak mesafesi harika, ön konsolda da ayarlanabilen kolçak ve elektronik park freni sayesinde açılan ferahlık güzel.

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
dün önümdeki tırda gördüm , tipi hoşuma gitmrdi. arka kısmı çok kötüydü.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mazda artık premıum segment gecen bayıye gıttıgımde servıs muduru bıle ole dedı.

BL kasalar sankı bana BK kasalardan daha serı geldı bana, otomatık olanları kıyaslıyorum. ikisini de kullandım ama BL kasalarda 4 bin devırde bir vıtes degısıo, bklarda 3 bine gelmeden arac hemen 4 uncu vıtese atıodu . BLlerde 4 bın devırde atıo bu da aracı daha seri yapmuıs Cunku arac ıvlendıkten sonra vıtes atıo.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda'nın şanzımanları akıllı şanzıman, sen nasıl kullanmak istiyorsan o şekilde vites değiştiriyor, ben vites yükseltmeden 2. vites 5 bin devirlere çıkartıyordum... ;)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Ek olarak uzun süreli kullanım sonucu gaza basış miktarına göre de erken ya da geç vites değiştiriyor.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Ben hondayla gıttım BL kasa test surusu yaptım bayıde ıkıncı el . Hondaya bınınce tekrardan bu ne ya dedım dıreksıyon saman gıbı at arabası gıbı geldı :D mazdalar cok hıslı, direksıyon gaz tepkilerı aracın kıvraklıgı , arac hafıf hıssetıroyo, cok kıvrak kullanımı kolay , spor, motor sesı fena, otrusun bıle farklı ben bayıldım acıkcası. 2 senedır mazda kullanmıodum daha önceden BK kasam vardı, hondadan sonra mazdaya bınınce asık oldum allah nasıp ederse bı ıkı tane BL kasa buldum bu haftaıcı alıcam:):):)

Son düzenleme:

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Honda iç malzeme kalitesi ve tasarım açısından rakiplerinin gerisinde kaldı....Honda' yı severim ama gerçek bu...

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Honda'nın FD6 kasasını çok severim. Hatta aracımı ileride değiştirmeyi düşündüğümde Mazda 3 BL ile Honda FD6 arasında çok git geller yaşıyorum. Honda'nın motor olarak LPG'ye daha uyumlu oluşu, ve otomatik şanzımanın verimliliği Mazda'ya oranla daha iyi olsada, Mazda'nın da konfor, iç mekan kalitesi v.s. artıları mevcut. Arasında git gellerdeyim fakat LPG düşünmesem sanırım BL alırdım. :)

Bu arada Honda'nın yeni kasası için "Önü Şişhane, arkası Gümüşhane" demek sanırım yerinde olur. :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
sehir ortalamasi arkadasim 6.8i yakaladim dedi ve yeni sansimani cok iyiymis hic bisey anlamiyorsun dedi

Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
benım arkadasda var fd6sagolsun hergun kullanıoz :D ortalaması 9.8 otomatık motor fena konfor at arabası mazdaya gore :D honda dedin mi fd 6 kıtap gıbı ama ınsanların ılgısını cekmıor herkesde var masallah kızılay dagıtmıs gibi mubarek :D

10413327_10152516448267259_2891620823643237945_n.jpg
10447089_10152572232352259_2968609264879118203_n.jpg

Son düzenleme:

Üst Alt