• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Xedos'umu Satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
An itibarıyla aracı 39.271 kişi izlemiş, 39 kişi de favori olarak eklemiş. Yani 1.000 kişi de 1 kişi. Ben bu ülkede belki de dünyada en hızlı xedos alan adamım ufak tefek aksilikleri saymazsak 24 saat bile sürmemişti alım işim. Sanırım benim gibi bir alıcı en azından bugün itibarıyla 39.000 de bir bile değilmiş. Her neyse, bazen içimden geçiyor başkasına musallat olmasın bu dana diye. Aracı yeniden satışa cıkardiktan yaklaşık bir on gün sonra beni şansıma bir tekleme sorunu peydah oldu. Bosch platin bujiler ve orjinal buji kablolarıyla sorun çözüldü çok şükür. Satış ilani varken bile ihtiyaç hasıl olmasa da her akşam en az bir iki saatimi ebay gibi sitelerde geçiriyorum. Bu mazda olayını aşıp sadece xedos 9 tutkusuna dönüştü. Bu arabayı almak isteyen bu yüzden bir kaç defa düşünmeli. Musallat olmasından kastım budur. İyice düşünün.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
39 bin görüntülenme bayağı fazla, piyasa araçları bile bu kadar tıklanmaz. Eee Mazda'nın babası araç, bakan bi daha bakıyor demek ki ilana :D

Ahmet abi koltukların derilerini yenilesen şimdiye kadar satılırdı diye düşünüyorum. Koltukları gören 20 senelik deri diye düşünmez, derilerde yıpranma çok olunca aracın temiz kullanılmadığı düşünebilirler. Şahsen ben derilerinde yırtık veya fazla deforme olan araç görünce ilanı direk geçiyorum.
İmkan varsa derileri yenile derim, hem aracın albenisi artar hemde konforu artar diye düşünüyorum :)

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
39 bin görüntülenme bayağı fazla, piyasa araçları bile bu kadar tıklanmaz. Eee Mazda'nın babası araç, bakan bi daha bakıyor demek ki ilana :D

Ahmet abi koltukların derilerini yenilesen şimdiye kadar satılırdı diye düşünüyorum. Koltukları gören 20 senelik deri diye düşünmez, derilerde yıpranma çok olunca aracın temiz kullanılmadığı düşünebilirler. Şahsen ben derilerinde yırtık veya fazla deforme olan araç görünce ilanı direk geçiyorum.
İmkan varsa derileri yenile derim, hem aracın albenisi artar hemde konforu artar diye düşünüyorum :)
Haklısın, buna benimde içim gidiyor. Ama bu iş cok pahalı birader. Yaptırırsam satmam bi de bu tarafı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt