Ücretsiz Verilecek Eşyalar

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Benimde elimde 3 adet hava filtresi var. @Adem Usta aracılığı ile İstanbuldan getirttiğim parçaların arasındaydı, İlgi ve alakası için teşekkür ederim. Benim guzuya uymadı hava filtresi. Uyan var ise eğer bayramdan sonra olmak kaydı ile kargoya verebilirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Şekil a da bembeyaz görünen filtre. 3 adet var elimde bir önceki iletimde de yazdığım gibi. İsteyen olursa eğer kargoya veririm

400549.jpg
[/URL][/IMG]

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu senin guzuya nasıl uymadı anlamadım, benim de; internetten aldığım filtre bu şekilde ve rahatlıkla montajını yaptım uydu...

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Arkadaşlar konu gerçekten şahane... Herkese teşekkür ediyorum bu konuda inceledim ve gerçekten hoş bir ortam yaratmış... Mükemmel bir ortam oldu ya bizim garaj :) Evde boş duran şeyler başkasının işini gören şeylerdir illaki. Ne kadar mantıklı bir konu yahu. Maşallah :nazar:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
797e30e275ee25427f5efc47b6507a01.jpg

694acbe178f00ecbb1fbb3f66d29302b.jpg

CD çaları bozuk galiba mekanizma sesi geliyor sanki CD çıkarıyor gibi. Bazen sürekli yapıyor bazen hiç yapmıyor. Radyo USB si faaal. Sabit bi yerde kullanacak olan varsa gönderebilirim, araçta kullanmayı tavsiye etmem

Üst Alt