• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Traktör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Abiler biliyorsunuz uzun zamandır ev alma telaşım vardı en sonunda anlaştık müteahhitle. Kredi vs derken elimizde büyük olmasa da açık kalıyor. Sarı siteye ilan koydum ama traktörün burda kalmasını istiyorum. 3-4 kişi arasa da absürt tekliflerde bulundular piyasanın durgun olması şuan çok etkiliyor. Umarım yeni alıcısına hayırlı olur..

Marka
Mazda
Model
3
Model Yılı
2011
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Kilometre
246000
Kasa Tipi
Sedal
Renk
gri
Fiyat
560000
Motor Hacmi
1600

Ekli dosyalar

• b927cb5b-3593-4ad0-9e8f-b832b5538686.jpeg
    b927cb5b-3593-4ad0-9e8f-b832b5538686.jpeg
    441.8 KB · Görüntüleme: 14

OmmR

Zoom Zoom
Araç Markası
2018 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hayırlı pazarlar. İnşallah değerini bilene gider

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Hayırlı satışlar ilan başlığı hatalı olmuş mazda 2 yazıyor.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Hayırlı alışverişler @UmitSerbest . Allah yeni evinde huzur, afiyet, selamet versin. Veli Abi'nin dediği gibi işini görüyorsa ver galeriye. Piyasa şu an çok durgun. Ben de dahil birçok arkadaşımın arabası ilanda örümcek bağladı.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Hayırlı alışverişler @UmitSerbest . Allah yeni evinde huzur, afiyet, selamet versin. Veli Abi'nin dediği gibi işini görüyorsa ver galeriye. Piyasa şu an çok durgun. Ben de dahil birçok arkadaşımın arabası ilanda örümcek bağladı.
Evet abi maalesef piyasa çok durgun. Amin inşallah abi :)

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Mazda3 ile böyle bir süreçte ayrılmıştık, ha şimdiki araç onu arattı diyemem ancak severek kullandığım bir araç ile ayrılmak zorunda kalmak hele de bu durumdan dolayı hak etmediği bir fiyata hak etmeyen adamlara verdiğim için hala da unutamıyorum o aracı.

En hayırlı şekilde şu ev işinin çözülmesi ve bu güzel araç satılacaksa da değerini bilenlere gitmesi dileğiyle Ümit.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Mazda3 ile böyle bir süreçte ayrılmıştık, ha şimdiki araç onu arattı diyemem ancak severek kullandığım bir araç ile ayrılmak zorunda kalmak hele de bu durumdan dolayı hak etmediği bir fiyata hak etmeyen adamlara verdiğim için hala da unutamıyorum o aracı.

En hayırlı şekilde şu ev işinin çözülmesi ve bu güzel araç satılacaksa da değerini bilenlere gitmesi dileğiyle Ümit.
Keşke abi ama inan değerini bilecek birine gitmeyeceği kesin abi. İnsanlar öyle tekliflerle geliyor ki ben dinlemeye utanıyorum bu rakama BK kasa alıyorlar.
Bu gün oto pazarında megane 2 lere 400-450 bandında fiyat yazıp kendi aracımın 550e satılmamasına şok geçirdim. Herkes bilindik araç olsun gerisi önemli değil modunda. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim abi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt