Satılık Toshiba Satellite L735-120 Dizüstü Bilgisayar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Bilgisayarımda Şarj adaptörü yok. Bataryası da bitik. Şarj adaptörü 50 TL ye alınarak kullanılabilir. TV'ye bağlayıp film felan izlemeye kalkarsanız 2 saat sonunda fazla ısınmadan dolayı kapanır onun dışında taş gibi çalışır. Bilgisayar linkini paylaşıyorum tüm özelliklerine oradan ulaşabilirsiniz. Renk kırmızı i5 işlemcili.

Fiyat : 1000 TL

Satellite L735-120 - Toshiba

Son düzenleme:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Aynı ürünün, İ7 işlemcili ve 8 gb ramli versiyonunu, sorunsuz haliyle 3 sene önce 1000 TL'den ilan açmışım bende :)
@Rcm fiyat üzerinde güncelleme yapmanı tavsiye ederim. Cihaz ücreti + pil + adaptör +bakım olunca o paraya çok daha yeni nesil cihazlar bulunabilir ;)
L750-1MM Satellite Toshiba Notebook

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aynı ürünün, İ7 işlemcili ve 8 gb ramli versiyonunu, sorunsuz haliyle 3 sene önce 1000 TL'den ilan açmışım bende :)
@Rcm fiyat üzerinde güncelleme yapmanı tavsiye ederim. Cihaz ücreti + pil + adaptör +bakım olunca o paraya çok daha yeni nesil cihazlar bulunabilir ;)
L750-1MM Satellite Toshiba Notebook

Adaptör aldım ben zaten tek eksiği pil şuanda o da 100 liraya felan satılıyor hadi 100 lira indirim yapsam yine 900e gelir ki o da pahalıdır :) İphone 5S telefonumun 700 lira ettiği piyasada koca leptop 1000 lira etmiyosa yerim böyle piyasayı satmam da :)

1000 liranın altında satmaktansa kullanmak daha mantıklı abi en güzeli ben kullanıyım satmıyım bu cihazı :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Adaptör aldım ben zaten tek eksiği pil şuanda o da 100 liraya felan satılıyor hadi 100 lira indirim yapsam yine 900e gelir ki o da pahalıdır :) İphone 5S telefonumun 700 lira ettiği piyasada koca leptop 1000 lira etmiyosa yerim böyle piyasayı satmam da :)

1000 liranın altında satmaktansa kullanmak daha mantıklı abi en güzeli ben kullanıyım satmıyım bu cihazı :)

Şöyle fiyat belirle; iki tane bilgisayarcıya git, hangisi daha fazla verirse + 250 tl koy üzerine ilan aç ;) en sağlıklı yöntem bu oluyor :D

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Şöyle fiyat belirle; iki tane bilgisayarcıya git, hangisi daha fazla verirse + 250 tl koy üzerine ilan aç ;) en sağlıklı yöntem bu oluyor :D
Ahahaha sağlıklı fiyat o olabilir doğru diyorsun. En güzeli ben FM 2017 oynamaya devam ediyim leptapımdan :D

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Bunu kilitleyebiliriz abi vazgeçtim bu satıştan iyi ki satmamışım mis gibi lazım oluyo :D @Domestos

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt