Sürtme İzi Nasıl Çıkar?

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Herkese Selamlar Saygılar..Çok Kalabalık Mesire Alanında Park Etmek İçin Girip Çıktığım Yerlerin Birinde Beyaz Boyalı Minübüsün Tamponuna Kapıyı Sürttüm..Kapıda Göçük Yok Beyaz Boya Kalıntısı Var..Boyayı Nasıl Çıkarırım Fikri Olan Varmı..Şimdiden Herkese Teşekkürler..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Durum bu ise işin kolay; pasta ile bastırarak beyaz boya gidene kadar temizlik yapman gerekiyor... Ama göçme veya çizik varsa pasta kapatmaz.

Büyük geçmiş olsun diyerek topu göğsümde yumuşatıp voleyi çakıyorum...

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Durum bu ise işin kolay; pasta ile bastırarak beyaz boya gidene kadar temizlik yapman gerekiyor... Ama göçme veya çizik varsa pasta kapatmaz.

Büyük geçmiş olsun diyerek topu göğsümde yumuşatıp voleyi çakıyorum...
Eyvallah saol Abi..Göçük yok..Önceden Kalma Aynı Şekilde Olmuş Çizikler Var..Yalnız Bu Gol Olur Abi..

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
DYO marka beyaz krem gibi bir pasta var abi, o çıkarabilir. Bende geçenlerde aracımı garajdan çıkarırken sunta tarzı bişeye tamponu sürttüm, sarı iz yapmıştı. DYO ile çıkardım

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
DYO marka beyaz krem gibi bir pasta var abi, o çıkarabilir. Bende geçenlerde aracımı garajdan çıkarırken sunta tarzı bişeye tamponu sürttüm, sarı iz yapmıştı. DYO ile çıkardım
Eyvallah Saol Hakan..Veli Abiden Pası Alınca Servis Çeken Yegenlere Haber Saldım..Markasını Bilmiyorum Ama Onlarda Varmış..
Müsait Olunca Getirecekler..Araba Genelde Kapının Önünde Ben Olmasamda Uğraşırlar..Olmazsa Dediğin Ürünü Temin Etmeye Çalışırım..

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Eyvallah Saol Hakan..Veli Abiden Pası Alınca Servis Çeken Yegenlere Haber Saldım..Markasını Bilmiyorum Ama Onlarda Varmış..
Müsait Olunca Getirecekler..Araba Genelde Kapının Önünde Ben Olmasamda Uğraşırlar..Olmazsa Dediğin Ürünü Temin Etmeye Çalışırım..

Veli abi pas attıysa sonuç gol olur :) Dyo'da çıkarır bunu abi, resme dikkatli baktım benim ize çok benziyor

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
çiflede çıkarabilirsiniz fazla bastırmadan

atsızbey

Katılımcı
Araç Markası
98 Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Limonlu cif krem bunun gibi işler için birebirdir.Sonrasinda biraz parlatinca eskisi gibi olur.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Tek geçerim. Her derde deva ;)

Ekli dosyalar

• TURTLE-WAX.jpg
    TURTLE-WAX.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 482

aytacesen

Katılımcı
Limonlu cif krem bunun gibi işler için birebirdir.Sonrasinda biraz parlatinca eskisi gibi olur.
Öküzün biri benim aracada yandan geçerken sürtmüş boya sağlam gibi duruyor da iz çıkmış cifle temizlemeye çalıştım olmadı illa limonlu mu olacak yoksa ağız alışkalınğından dolayı mı limonlu cif dedin:)

Üst Alt