Mazda 3 BL (2009-13) Spoiler Önerileriniz Nelerdir?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim önerim @Murat Yılmaz ın konusundaki spoiler... Canlı daha hoş duruyor.

Marv

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mavi Hatchback
Aracınız beyaz ise bagaja siyah spoiler güzel durabilir. Ben özellikle beyaz wv jetta araçlara yakıştırıyorum. Mazdayada yakışabilir.

Atakan SAN

Sessiz
Araç Markası
2007 - Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Siyah
Arkadaşlar hepinize selamlar,

Mazda 3 2007 Sedan Makyajlı kasa aracım var. Bagaj üstüne ekte bulunan spoileri taktırmak istiyorum fakat Türkiye' de böyle spoiler yok. Geçenlerde BAKIRKÖY/İSTANBUL da istediğim spoileri farklı bir mazda 3 araçta gördüm. Bunun üzerine özel olarak yaptırmaya karar verdim. İstanbul taraflarında bildiğiniz spoiler yapan yer var mı ? Ya da farklı bir fikri olan var mı ? Şimdiden teşekkürler

Her Sürüş Bir Macera, Her Macera Bir Mazda

Ekli dosyalar

• rBVaVV4YJx6AWXhSAAGEMK8TwV0831.jpg
    rBVaVV4YJx6AWXhSAAGEMK8TwV0831.jpg
    53.9 KB · Görüntüleme: 9

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bence, özel olarak yapılacak kadar ekstra bir şey yok. Bu işleri yapan ortalama her işyerinde zevkine uygun bulunabilir.
Arkadaşlar hepinize selamlar,

Mazda 3 2007 Sedan Makyajlı kasa aracım var. Bagaj üstüne ekte bulunan spoileri taktırmak istiyorum fakat Türkiye' de böyle spoiler yok. Geçenlerde BAKIRKÖY/İSTANBUL da istediğim spoileri farklı bir mazda 3 araçta gördüm. Bunun üzerine özel olarak yaptırmaya karar verdim. İstanbul taraflarında bildiğiniz spoiler yapan yer var mı ? Ya da farklı bir fikri olan var mı ? Şimdiden teşekkürler

Her Sürüş Bir Macera, Her Macera Bir Mazda

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Tek bir sipariş için hem kalıp masrafına girmez hem de uğraşmazlar, kaldı ki ellerinde kalıp olmayınca bundan istiyorum desen de zor yapmaları. Benzer hazır bir ürün varsa piyasada ona yönelmek daha makul bir hedef

Üst Alt