Skyactiv Mazda 3 Power Ufak Dokunuşlar

synchronic

Sessiz
Araç Markası
2015-Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Arkadaşlar yaptığım ufak tefek değişiklikleri gösteren fotoğrafları paylaşmak istedim

1. Sis farı ile sinyal arası krom parçalar
2. Kapı altı krom çıtalar
3. Bagaj altı krom çıta ve bagaj kapağı krom eşik
4. Spoyler
5. Geri görüş kamerası
6. Led kapı eşikleri
7. Ayna kaşı karbon fiber görünümlü
8. On çamurluk Metal sticker

Moderatörün son düzenlenenleri:

synchronic

Sessiz
Araç Markası
2015-Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Spoiler i serviste mi yaptirdin
yok hayır n11 sitesinde satışı var. ordan aldım. fakat etiket boya kodunu vermeme rağmen boyayı tutturamadı. ben bir daha burdan boyattım. sanayide taktırdım. 300 tl ye mal oldu

bu arada resimleri 2 defa yüklemeyi nasıl başardım bende anlamadım. kirlilik için kusura bakmayın :confused:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
ATEŞ EDİO ATEŞŞŞ
ALET NALET MAKINA GERGIN
kazasız belasız kullanın

mazdaspeed cıtası gusel bı detay olmus ama dıkkat cekıcı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
:) :)

Harika dokunuşlar... Kazasız belasız günlerde kullanmak nasip olsun.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Arka tampondaki reflektörlerin çerçeveleri biraz gözüme battı. Güzel dokunuşlar. Sanırım ben krom aksesuarları çok sevmiyorum :)

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Elinize saglik, cok guzel olmus
Aldiginiz urunlerin linklerini ve fiyatlarini da verseniz super olurmus ozenip de almak isteyenlere

synchronic

Sessiz
Araç Markası
2015-Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Elinize saglik, cok guzel olmus
Aldiginiz urunlerin linklerini ve fiyatlarini da verseniz super olurmus ozenip de almak isteyenlere
malum site aliexpress. istediğin aksesuarı arat 100 tane alternatifi var. fiyatlar da hemen hemen aynı.
şöyle söyliyim bu yazdıklarım ortalama işçilik fiyatları dahil 2000 tl yi buldu

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kapılarda ve göğüsten tek çizgi şeklinde geçmesi daha hoş olur bence, tek çizgi harici yaptıklarını ben olsam yapmazdım, ne kadar sade dokunuş o kadar iyi

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Bencede biraz daha sadeleştirmelisin ,kolçakların altı kalabilir sadece döşemelerin üstü çok düzgün durmamış , birde ekranın arkasındakini iptal edebilirsin ,eline sağlık

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arka tampondaki reflektörlerin çerçeveleri biraz gözüme battı. Güzel dokunuşlar. Sanırım ben krom aksesuarları çok sevmiyorum :)
Sanırım ben de :rolleyes:
Bu renge daha çok karbon ağırlıklı dokunuşlar yapmayı düşünüyorum. Karbon marşpiyeller gibi. bi de @ktaskan arkadaşımızın yaptırdığı eksoz uygulamasını yaptırmayı düşünüyorum. Deri koltuk da yaptırabilirsem ömürlük aracım olur artık :cool:

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
@slymncmgz Olur da benim egzozdan yaptırırsanız normalde şu anda araçta alt kısımda iki egzoz çıkışı olmasına rağmen teki kapalı. Hem aracı rahatlatmak hemde egzozdan tam verim almak için ikinci çıkışı da açtırın, sadece egzoz görüntüde kalmasın. İki tarafta aktif olarak çalışsın. Nacizane tavsiyem. Deri koltuk da yaptırmayı düşünürseniz kesinlikle İstanbul Artcar başka hiçbir yere gitmeyin, düşünmeyin, araştırmayın :) Bu işi Türkiyede hakkıyla yapan bence tek yer. Giderseniz de Cem abiye selamımı iletin :)

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
@slymncmgz Olur da benim egzozdan yaptırırsanız normalde şu anda araçta alt kısımda iki egzoz çıkışı olmasına rağmen teki kapalı. Hem aracı rahatlatmak hemde egzozdan tam verim almak için ikinci çıkışı da açtırın, sadece egzoz görüntüde kalmasın. İki tarafta aktif olarak çalışsın. Nacizane tavsiyem. Deri koltuk da yaptırmayı düşünürseniz kesinlikle İstanbul Artcar başka hiçbir yere gitmeyin, düşünmeyin, araştırmayın :) Bu işi Türkiyede hakkıyla yapan bence tek yer. Giderseniz de Cem abiye selamımı iletin :)
Zaten hem egzoz hem de deri koltuk işinde sizin gittiğiniz yerlere sizin isminizi vererek gidicem :) (izninizle tabi) Ben ikisini de açtırdınız sanıyordum, mutlaka ikisini de açtırırım ;)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Zaten hem egzoz hem de deri koltuk işinde sizin gittiğiniz yerlere sizin isminizi vererek gidicem :) (izninizle tabi) Ben ikisini de açtırdınız sanıyordum, mutlaka ikisini de açtırırım ;)

İkisinide açtırdım ben zaten, hani olur da siz açtırmazsanız, açtırın diye demiştim :) İkisine de söyleyebilirsiniz problem yok :)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
@slymncmgz Hatta benim aracın resimlerini yanınızda götürün. Cem abi yaptığı işi unutmaz gerçi ama aracın resmini görünce hemen hatırlar yaptığı işi. Hatta koltuk için gideceğiniz zaman bana haber edin ben Cem abiyle siz gitmeden konuşurum. Egzoz içinde aynı şey geçerli. Bu arada biri İstanbul biri Ankara onuda unutmayın :)

Üst Alt