Satılık S23 Ultra İsteyen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Oneplus 11'i satıp s23 ultraya geçtim ama kendisiyle ten uyumumuz oluşmadı :) oneplus 12 alarak geri döndüm bu arkadaşı düşünen varsa diye konu açayım dedim. Özellikle hanım köylü arkadaşlara sesleniyorum, hanımlar çok seviyor bu telefonu, benim hanımda da var, ortaya çıkmaya korkmayın çekinmeyin ;)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
OnePlus'ın kayıt durumu sona geldiğinde satıp yeni bir süreç mi başlatıyorsun, kapanmıyor mu hiç cihaz?

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Satıldı, konu kilitlenebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

OnePlus'ın kayıt durumu sona geldiğinde satıp yeni bir süreç mi başlatıyorsun, kapanmıyor mu hiç cihaz?
Yok yahu, 13'e aldığım op11'e 17 veren olunca verdim. Paraya hiç dayanamıyorum :) Dedim neyse bari kayıtlı bir cihaz alayım. Aldım ama yok hiç alışamadım, kayıtsız olsun oneplus olsun diyerek op12 aldım. Onu almışken op watch 2 de aldım, hızımı alamayıp op buds 3 de aldım, seriyi tamamladım

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Satıldı, konu kilitlenebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok yahu, 13'e aldığım op11'e 17 veren olunca verdim. Paraya hiç dayanamıyorum :) Dedim neyse bari kayıtlı bir cihaz alayım. Aldım ama yok hiç alışamadım, kayıtsız olsun oneplus olsun diyerek op12 aldım. Onu almışken op watch 2 de aldım, hızımı alamayıp op buds 3 de aldım, seriyi tamamladım
Bizde, infinikiş peşinde koşturalım. :utan:

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Kayıtsız telefonları iyi satıyorsunuz valla.
Alan ne amaçla alıyor, çift telefon mu kullanıyor?
Ben cesaret edebilsem Nubia Z60 ultra alacağım ama elimde patlar diye hiç bulasmiyorum.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Kayıtsız telefonları iyi satıyorsunuz valla.
Alan ne amaçla alıyor, çift telefon mu kullanıyor?
Ben cesaret edebilsem Nubia Z60 ultra alacağım ama elimde patlar diye hiç bulasmiyorum.
Androidde kayıtsız telefonlar problem olmuyor abi.Apple da varda bu problem

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Şimdi iki telefon olsa ne kadar patlamadan gidiyor?
Kayıtsız kullanıcılar daha iyi bilir gerçi ama tek hat 4 ay gidiyor sonra diğerini takıyorlar. Totalde 8 ay. Sene değişince 8 ay daha hak kazanıyorsun.
Çift telefon olsa patlamıyorsun diye biliyorum eğer ki telefonlar çift hatlı ise.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kayıtsız kullanıcılar daha iyi bilir gerçi ama tek hat 4 ay gidiyor sonra diğerini takıyorlar. Totalde 8 ay. Sene değişince 8 ay daha hak kazanıyorsun.
Çift telefon olsa patlamıyorsun diye biliyorum eğer ki telefonlar çift hatlı ise.
Her yıl kullanıma yeniden mi açılıyor, ehliyet ceza puanı gibi :p

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Evet her yıl ocakta tekrar açılıyor, zaten oneplus 12 60-65 bandında satılır garantilisi, kayıtsız 2 dene alsan 50 bine gelir. Kendi kendimin garantisi oluyorum, biri bozulunca, sorgusuz sualsiz değişim yapıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt