Mazda 323 BG (1989-94) Restorasyon Projesi

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Gerçekten çok güzel oldu ufak tefek bazı eksikler var serviste kampanya olunca onlarda temin edilecek. Müsait bir zamanda detaylı fotoğraf çalışması yapacağız.

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
MaşaAllah çok güzel olmuş titizlikle emek harcandığı belli

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda sempatisi olan herkesin, özellikle bu renk ve kasa ile kendine beni 26 yıl önce bağlamayı başaran bu şaheserin, orijinal haline sadık kalarak toplanmış halini görmek hakikaten büyük şans ve ayrıcalık bence... Boş bir vaktimizde detaylı fotoğraflama yapmak istiyoruz, ayrıca minik bi test sürüşü yaptım, araba yaşını göstermiyor, otomatik şanzımanın 3 ileri olması dışında laf söylenebilecek hiç bir yanı kalmamış. Ha birde, stop ettikten sonra fanı devreye sokan röle olmayaydı iyiymiş. :D

100 km hızdan sonra vites istediği için motor mecburen bağırıyormuş gibi geliyor, ama hızlanması, yol tutuşu ve diriliği insana şapka çıkartıyor.

Son düzenleme:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Mazda sempatisi olan herkesin, özellikle bu renk ve kasa ile kendine beni 26 yıl önce bağlamayı başaran bu şaheserin, orijinal haline sadık kalarak toplanmış halini görmek hakikaten büyük şans ve ayrıcalık bence... Boş bir vaktimizde detaylı fotoğraflama yapmak istiyoruz, ayrıca minik bi test sürüşü yaptım, araba yaşını göstermiyor, otomatik şanzımanın 3 ileri olması dışında laf söylenebilecek hiç bir yanı kalmamış. Ha birde, stop ettikten sonra fanı devreye sokan röle olmayaydı iyiymiş. :D

100 km hızdan sonra vites istediği için motor mecburen bağırıyormuş gibi geliyor, ama hızlanması, yol tutuşu ve diriliği insana şapka çıkartıyor.
Rölenin orijinali takılacak abi. Bitmiş gibi görünse de aslında yapılacak işleri var. Ben kullanırken yüzümde anlamsız bir tebessüm oluyor. Zevk alıyor insan eğlenceli bir araba. Ha birde tüm dikkatleri üstüne topluyor.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan

Oğuzhan onu da ileride değiştirir abi. Skyactiv-in 6 ileri otomatiğini takar. :D Motora da bir de turbo ya da supercharger. off. :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Konuya güncel çekelim. :) Cep telefonu çekimine aldanmayın, renk alev alev yanıyor ve çok canlı maşallah.

IMG_20171226_163659_415.JPG
IMG_20171226_163714_314.JPG
IMG_20171226_163831_415.JPG

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Bu araba sıfır olarak piyasaya çıksa hala satılır.
Usta ağız tadıyla biner inşallah.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Telefon ile çekince renk neden böyle çıkıyor anlamadım gerçek rengi ile alakası yok :) Ben konuya bir güncel çekecektim ama Veli abi benden hızlı davranmış. Ben en son servisten sipariş geçilen parçaların gelmesini bekliyordum :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Telefon ile çekince renk neden böyle çıkıyor anlamadım gerçek rengi ile alakası yok :) Ben konuya bir güncel çekecektim ama Veli abi benden hızlı davranmış. Ben en son servisten sipariş geçilen parçaların gelmesini bekliyordum :)

Telefon kamerası dandik işte... Gerçek rengi ile alakası yok.

Üst Alt