Alınık Pikaçu İçin Bagaj Havuzu

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
15 günlük gezimizden sonra bagaja köpek bağlasan durmaz. Havuz şart oldu. N11den baktım ama satıcılar ne ayak bilemedim. Burada elden çıkarmak isteyen olursa alacağım. Yada tavsiye edeceğiniz bir satıcıdan almak istiyorum. Olmadı n11den niyet çeker gibi çekeceğim bir tane....

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
YPS PLAST Bagaj Havuzu, Havuzlu Paspas, 3D Bagaj Havuzu, 3D Paspas

Denizli firması, alanlardan olumlu yorumlar okumuştum. Malzeme kalitesi olarak memnun olmayan yok, hatta orijinalinden daha iyi diyenler vardı. Gerçi orijinal bagaj havuzu nasıl oluyor onu da bilmiyorum... :)

Mazda 3 Sedan Bagaj Havuzu 2009-2012 Bod - n11.com

Aydın firması, sağlam firma olarak bilinir. Ürün için herhangi bir yorum duymadım.
Yerli hammadde, yerli ürün. Mümkün olduğu kadar tercih etmek lazım.
Ürettiğimiz kadar güçlüyüz.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Ben orjinalini yüzde 30 indirim ile geçen kasımda almıştım o dönem n11 deki rakipleriyle aşağı yukarı aynı fiyattı. Şimdilerde orjinale okadar fazla para vermeye gerek yok yorumlara bakıp iğrenç plastik kokusu olmayan herşey alınır ve mis gibi de iş görür bence....

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ben orjinalini yüzde 30 indirim ile geçen kasımda almıştım o dönem n11 deki rakipleriyle aşağı yukarı aynı fiyattı. Şimdilerde orjinale okadar fazla para vermeye gerek yok yorumlara bakıp iğrenç plastik kokusu olmayan herşey alınır ve mis gibi de iş görür bence....

Orijinali derken, Mazda kendisi bunu üretmiyor bildiğim kadarıyla, dışarıda üreten firmalardan tedarik ediyor... Bahsettiğin gibi, kokusu olmayan, plastiği ele avuca geldiğinde kalite hissi veren ürünlerden alınabilir.

Linkini verdiğim YPS Plastiğin ürününden memnun kalmayan görmedim, duymadım.

Üst Alt