Mazda 626 GE (1991-97) Paçalık

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Az çok araştırdım fakat normal paçalık satışında sıkıntı yok bulunuyor ama resimdeki aracın üstündeki paçalıktan bulamadım. Serviste vardır belki de kesin çok paradır. Çıkma ihtimali de zor denk gelmesi lazım. Çıkmacıyı arasan anlamaz normal paçalık yollar kesin. Yan sanayi yada bildiğiniz çıkma varsa öğrenmek istiyorum. Aracı toplarken lazım olacak. Hakan ın araçta da bunlardan var.

Ekli dosyalar

• 809226_3.jpg
    809226_3.jpg
    91.9 KB · Görüntüleme: 155

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bende benim arabada bi değişik duruyo diyodum

626 için Çamurluk davlumbazı satan bi parçacı görmüştüm belki onlarda olabilir

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yurt dışından bulunur bence... Normal olanı daha hoş değil mi?

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Az çok araştırdım fakat normal paçalık satışında sıkıntı yok bulunuyor ama resimdeki aracın üstündeki paçalıktan bulamadım. Serviste vardır belki de kesin çok paradır. Çıkma ihtimali de zor denk gelmesi lazım. Çıkmacıyı arasan anlamaz normal paçalık yollar kesin. Yan sanayi yada bildiğiniz çıkma varsa öğrenmek istiyorum. Aracı toplarken lazım olacak. Hakan ın araçta da bunlardan var.
bu resimdeki araç kimin :) [member=10]emytoget[/member] her gördüğüm araca salça oluyorum artık :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Cotul

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi
Merhabalar aynı parçadan bende arıyorum aradan epey zaman geçmiş araştırdım ama hakan abinin vermiş olduğu linkteki numaradan araştırdığım üzere stokta yok parçayı bulabilen varmıdır aracımda paçalık var ama sol arka paçalık ufaktan kırılmış takım olarak değiltirmeyi düşünüyorum temin edebileceğimiz bildiğiniz bir yer varmı yardımınızı rica ediyorum

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Merhabalar aynı parçadan bende arıyorum aradan epey zaman geçmiş araştırdım ama hakan abinin vermiş olduğu linkteki numaradan araştırdığım üzere stokta yok parçayı bulabilen varmıdır aracımda paçalık var ama sol arka paçalık ufaktan kırılmış takım olarak değiltirmeyi düşünüyorum temin edebileceğimiz bildiğiniz bir yer varmı yardımınızı rica ediyorum

Şimdi önce şu paçalık işini açığa kavuşturalım. Bu kasalarda iki çeşit paçalık kullanılmıştır. Birincisi yukarıdaki gibi arkaya doğru uzanan ve bir kısmı kaporta rengine boyanan tip, ikincisi dr daha basit (benim guzudaki gibi) olan tip.

Birinci olanlar 92 ve bazı 93'lerde ve sanırım çoğu HB'lerde kullanılırken 93 sonrası sedanlarda ikinci tip olan kullanılmıştır.

Geçenlerde yan sanayi olarak İzmir'de sıfır ikinci tip olanından satıldığını duymuştum.
İlk tip olanları bulmak daha zor. Çıkmaları bulunabilir, servisten o araçta kullanıldığına emin olduğunuz bir şasi no ile temin edilebilir.

Cotul

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi
Yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle sivasta yaşıyorum malesef burda mazda yetkili servisi yok servisten ziyade bu tarz parçaları sıfır yada ikinci el bulabileceğimiz yedek parça satış noktası varmı bildiğiniz.

Aracın üzerindeki paçalık sade olan ve boya yok, lakin benim istediğim sizinde tarifiniz üzere belli bir kısmı boyalı olan ve tampona doğru uzanan paçalıklardan.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle sivasta yaşıyorum malesef burda mazda yetkili servisi yok servisten ziyade bu tarz parçaları sıfır yada ikinci el bulabileceğimiz yedek parça satış noktası varmı bildiğiniz.

Aracın üzerindeki paçalık sade olan ve boya yok, lakin benim istediğim sizinde tarifiniz üzere belli bir kısmı boyalı olan ve tampona doğru uzanan paçalıklardan.

İlan sitelerindeki çıkmacıları arayabilirsiniz. İlanlarında paçalık yoksa bile hurdaya çıkan araçların üzerinde vardır belki. Yine de telefonla aramakta fayda var.
Ayrıca illa ki yetkili servise gitmenize gerek yok. İzmir'de var mesela bir işe yaramıyorlar genellikle. :D Bunun dışındaki yetkili servisleri arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz. ;)

Cotul

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi
Guzular bi tane olsa sadece ona arasam yine iyi :) arıyorum buluyorum iyş veya kötü muayer hale getirip takıcam diyorum herley bittikten sonra karşında 3 tane araba bekliyor sende bi takım paçalık var hangisine takayım hepsi evlatlık gibi ;) nacize fikrim forumda derdine çare bulamayan yok elbet bir yerlerde bu guzuların parçalarını satan bir yer vardır düşüncesiyle yazıyorum ;) ( parça satan çok yer var ama nadir parçaları aatan yerlerden bahsediyorum)

Yetkili servislete gelecek olursak şu anlık onları ikinci planda tutuyorum ama bu gidişle bu işi onlarla çözeceğiz gibi ;)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Guzular bi tane olsa sadece ona arasam yine iyi :) arıyorum buluyorum iyş veya kötü muayer hale getirip takıcam diyorum herley bittikten sonra karşında 3 tane araba bekliyor sende bi takım paçalık var hangisine takayım hepsi evlatlık gibi ;) nacize fikrim forumda derdine çare bulamayan yok elbet bir yerlerde bu guzuların parçalarını satan bir yer vardır düşüncesiyle yazıyorum ;) ( parça satan çok yer var ama nadir parçaları aatan yerlerden bahsediyorum)

Yetkili servislete gelecek olursak şu anlık onları ikinci planda tutuyorum ama bu gidişle bu işi onlarla çözeceğiz gibi ;)
3 tane mi? :eek:
Tanışabilir miyiz guzularla? Vesikalık fotoğrafları var mı? :koptum:

Cotul

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi
Tabiki mevcut :)

Ekli dosyalar

• 12 kopya.JPG
    12 kopya.JPG