Mazda 323 BJ (1999-03) Otomatik Vites Göstergesi ve Taban Halısı Yıpranma Sorunu

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mazda servislerindeki %30 indirimden faydalanarak vites göstergemizi sipariş ettik. İndirimsiz fiyatı düz hesap 43 lira.
IMG_20170528_112236.jpg
IMG_20170528_112321.jpg
IMG_20170528_112327.jpg

Arabayı Sivas'ta bıraktığım için montajını yapamıyorum şimdilik. Arabama kavuşunca montaj için yardımlarınıza baş vururuz inşallah. Umarım kolay olur.
Parça numarası lazım olursa fotolarda net olarak görülüyor.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Parasından ziyade, temin edilebiliyor olması önemli bence... :)
Bence de Veli Abi katılıyorum. Hem de çok çok uç bir parça olmasına rağmen temin etmek güzel.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Konuyu hortlatayım az. Taban halısını yaptın mı abi? Benimde arka sağ koltuğun ayak basılan yeri yırtık. Aldığımda öyleydi izolasyon ile bir nebze kapandı yırtık belli olmuyor ama değiştirmek istiyorum. Hallettiysen halıyı nerden Temin ettin?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Konuyu hortlatayım az. Taban halısını yaptın mı abi? Benimde arka sağ koltuğun ayak basılan yeri yırtık. Aldığımda öyleydi izolasyon ile bir nebze kapandı yırtık belli olmuyor ama değiştirmek istiyorum. Hallettiysen halıyı nerden Temin ettin?
Kronik maalesef, halı en son 1500 civarındaydı serviste.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Halı öylece kaldı. O aracı o haliyle sattım zaten. Gonzi'de de aynı yıpranma var. Oğuzhan'ın dediği gibi kronik bir durum. Alttan destek verip, yine alttan yama yaptırmayı düşünüyorum ilerde.

Üst Alt