Mazda 3 BK (2003-09) Ön Konsol Led Döşeme

mert dilik

Sessiz
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Herkese iyi günler . Bugün aracıma ip neon led döşeme yaptım . Elektrikçimle beraber yaklaşık 1 saat gibi bir sürede tamamladık . 12 volt elektrikle kontağa bağladık her kapı için 1 direnç kullandık . Gayet modern ve hoş bir görüntü oldu .

50452

50453

Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Güle güle kullanın, zevk işi tabi ama ben bu modifiyeyi hiç bir zaman sevemedim, bana hiç hitap etmiyor. Ben gece seyir halindeyken ekranın ışığını bile en dibe indirirdim.

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Şehir içinde iyi oluyorda uzun yolda bende sevmiyorum. Mümkün olduğunca aracın icin karanlik olsun isterim

levent3587

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedef Kırmızı HB
bu üründen türkiye içinde satan bi yer bulmak mümkün müdür arkadaşlar. inanılmaz güzel bi olay. tek beslemeden 6 çıkış sağlayabiliyor. her kapı için ayrı besleme çekmeye gerek kalmıyor dolayısıyla. bluettoth ile telefondan tam kontrol sağlanabiliyor. 6 çıkışlı artı 8 metre neon şeritle geliyor. isterseniz 12 v pille de beseleyebilisiniz isterseniz çakmaklıktan ya da başka yerden de besleme alabiliyoruz. kısacası çok kullanışlı bi ürün gibi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200517_155637_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20200517_155637_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    178.7 KB · Görüntüleme: 31

enginliman

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
3 metre aldım n11den. Tek bir adaptörle 4 parça yere bağladım elektrikçi daha önceden ayak altı aydınlatma için kablo çıkarmıştı ordan aldım ben de bağlantıyı basit bir iş biraz sabır ve dikkat istiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ip neonu genelde eline yüzüne bulaştırıyor yapanlar. Sizinki çok güzel olmuş elinize sağlık.

Son düzenleme:

Üst Alt