Mazda 3 BM Skyactiv Navigasyon İşlemleri

telal64

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Sedefli İnci Beyaz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Navigasyonu yükledikleri,fakat adres dışında rota secemiyoruz. Ada gore ara falan olmuyor

Ada göre arama var. Ben kullanıyorum. Navigasyonun tüm özellikleri açık. Sadece yazıda da belirttiğim üzere igo olmasından kaynaklanan kullanım zorlukları var bence. Ben aslında parasını verip alacaktım ama igo nun bu problemlerini cep telefonu yazılımından bildiğim için vermedim şahsen.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ada gore arama wi-fi bağlı iken oluyor, o o da diğer navigasyon gibi kullanışlı değil.arsuz yazıp sağlık i isaretliyoruz,öğe yok diyor,biseyleri yanlış mı yaptık acaba

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Gidecegim yerin smini yazip ada gore ara deyince buluyor bende, tam olarak calismasini istediginiz sey ne acaba?

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bende de öğe yok diyor,biseyler eksik olmuş olabilir, önemli noktalar ada gore filtreler ara diyorum, öğe yok diyor

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
navigasyonu iptal ettik,torpido gözünde var zaten bi tane,hemi de herbişeyini biliyom.
hem harammış ya lan bu,öyle olduğunu öğrenince kaldırdım,yapamadığımızdan falan değil yani :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
navigasyonu iptal ettik,torpido gözünde var zaten bi tane,hemi de herbişeyini biliyom.
hem harammış ya lan bu,öyle olduğunu öğrenince kaldırdım,yapamadığımızdan falan değil yani :D
Bu tür şeyler bize gelince haram olur zaten hocam... Adam deveyi hamuduyla götürür, kendi keyfine göre fetva çıkartır, her sene ramazan ayında parayı çuvalla desteler, rüşvet ve yolsuzluk gırla gider sıkıntı yok, ihalelerden komisyon alınır gayet normal, sağda solda muta nikahı ile cariyelere çökme insanın fıtratı gereği yapacak tabi, besmele ile hırsızlık yap, uyuşturucu ticaretinde her partide bir kurban kes dağıt hayır olur fakire fukaraya... :rolleyes:

Ama elin adamı millete faydası olacak bir şeyi çözsün, sen de kullanayım deyiver yoooo olmaz, külliyen caiz değil. Zinhar haram... :D :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Abi bu navigasyonu bu şekilde kurmak mazda tarafından yasaklanmış mı,yasaklanmışsa bile 2200 lira nedir ya,alet için isteseler neyse de,şu işlemler için 2200 lira çok abes bi rakam,yap 300-400lira herkes yaptırsın.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Söylenecek çok şey var da tesiri yok maalesef... Bu ülkede herkes haklı. Özellikle de köşe başını tutmuş olanlar... Biz ancak konuşuyoruz işte. :(

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Kayınço sonunda olayı çözdü sanırım,çünkü baştan sona okumamıştı.Versiyon güncellemesi yapmadığımız için navigasyon multimedya ile ilgili ayarlar olmadı.Ekrana tarih eklemeye çalıştık olmadı,uyarı kısmının daha çabuk geçmesi için yükleme yaptık o da olmadı.Sadece video oynatmayı yapabildik.Artık kurban bayramında en baştan herşeyi deneyecez.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Söylenecek çok şey var da tesiri yok maalesef... Bu ülkede herkes haklı. Özellikle de köşe başını tutmuş olanlar... Biz ancak konuşuyoruz işte. :(

Abi en güzeli kahvehane,gırgırdan dünyayı unutuyorsun,bu durumu eleştirenler olabilir ama kafa yorup kafayı yemekten daha iyidir...

telal64

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Sedefli İnci Beyaz
Kayınço sonunda olayı çözdü sanırım,çünkü baştan sona okumamıştı.Versiyon güncellemesi yapmadığımız için navigasyon multimedya ile ilgili ayarlar olmadı.Ekrana tarih eklemeye çalıştık olmadı,uyarı kısmının daha çabuk geçmesi için yükleme yaptık o da olmadı.Sadece video oynatmayı yapabildik.Artık kurban bayramında en baştan herşeyi deneyecez.

Ekran tarih olayını ben yaptım gayet kullanışlı. Uyarı kısmının daha çabuk geçmesini hatta tamamen kaldırılması konusunu da yaptım. Fakat onu tavsiye etmem. Uyarının başlangıçta 3.5 saniye kalmasının bir sebebi var. Bunu kaldırınca anladım. Arka tarafta o 3.5 saniyelik süre içerisinde yüklenen hizmetler için var o uyarı. Bu sebeple uyarıyı kaldırmanızı tavsiye etmem.

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
Şu ekstra app leri nasıl yüklediniz bi anlatın detaylı bari ;) çok güzel hız ölçer vs vs bi ton şey yüklemişler uğraşan yapan varsa onlarıda detaylı anlatsın bi zahmet☺
Haram işine gelince araca navigasyon koyup hakkın olan harita
Yı fahiş fiyattan satıp ekstra para kazanmak haram bence neyse çok girmemek lazım detaya

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ekran tarih olayını ben yaptım gayet kullanışlı. Uyarı kısmının daha çabuk geçmesini hatta tamamen kaldırılması konusunu da yaptım. Fakat onu tavsiye etmem. Uyarının başlangıçta 3.5 saniye kalmasının bir sebebi var. Bunu kaldırınca anladım. Arka tarafta o 3.5 saniyelik süre içerisinde yüklenen hizmetler için var o uyarı. Bu sebeple uyarıyı kaldırmanızı tavsiye etmem.
Zaten video oynatma dışında bişey yapamadık,onu da kullanmayacam.
Bunu öğrendiğim iyi oldu,uyarıyı kaldırmayalım o zaman...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Şu ekstra app leri nasıl yüklediniz bi anlatın detaylı bari ;) çok güzel hız ölçer vs vs bi ton şey yüklemişler uğraşan yapan varsa onlarıda detaylı anlatsın bi zahmet☺
Yı fahiş fiyattan satıp ekstra para kazanmak haram bence neyse çok girmemek lazım detaya

Yaptıkları haksızlık olmasa bence haram,ama dediğin gibi kendilerinin yaptıkları haksızlık...
Zaten espirili bi şekilde söylemiştim ben de...

telal64

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Sedefli İnci Beyaz

O ekstra uygulamaları ben denedim. Özellikle hız ölçer vs. Ekstra yüklenen bu uygulamalar aracın infotainment sistemini mala dönüştürüyor biraz. Ben kaldırdım hepsini. Sadece şu sağ üstte tarih gösteren scripti kullanıyorum. Gerisi işe yaramaz tavsiye etmem. Ama tarihle ilgili bir şey hazırlarım.

Anarcx

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanium Gri
çok saçma bir soru soracağım ancak tamamen sabırsızlığımdan dolayı kusura bakmayın. elimde c4 sd kart var 16gb bununla olmaz mı?

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
çok saçma bir soru soracağım ancak tamamen sabırsızlığımdan dolayı kusura bakmayın. elimde c4 sd kart var 16gb bununla olmaz mı?
Forumlarda vs. her yerde sd kartın class 10 olması gerektigi yazıyor ama bilemiyorum açıkçası, en basit çözüm yolu denemek.

Üst Alt