Mitsubishi Lancer 2010 2015 1.6 117bg

gecekondu1910

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Haki Yeşil
48844
Dostlar yakın zamanda elimdeki bi kamyon para döktüğüm 99 Mazda 323 aracımı elden çıkarıp çocukluk hayalim olan bi Mitsubishi Lancer düşünüyorum. Hayalim Evo 6 idi ama o hem imkansız hemde pahalı yaw Aslında düşünme aşamasını çoktan geçtim kesin karar bundan bi tane alicam. Namı diğer köpek balığı kasa 2010 2011 arası 1.6 117 lik olandan. Normalde özel seri 1.8 ariyodum ama TR de sadece 157 tane olması nedeniyle heralde bide alan satmıyor olsa gerek bulamadım. Nasıl bilirsiniz varmı kullanan daha önce Lokasyonum Ankara olduğundan aracın doktoru hazır parça sorunu yok gibi. Ostim de İBA Otomotiv varmış Mitsubishi doktoru diyorlar adama . Araçta çok fazla özelleştirilme yapabiliyorlarmış Tam da benlik. Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Teknik ve tecrübe olarak bilgim yok ancak ilk çıktığı yıllarda Mazda 3 BL kasalara göre ön tasarımı yürek hoplatan cinstendi benim için... Ama aynı düşünceleri arka bölüm için söylemek zor tabi...

Japon olması, felsefe açısından avantaj, hakkında hayırlısı olsun. :) Nasip olursa forumda tecrübe ve duygularını anlatırsan bizleri de bilgilendirmiş olursun. :harika:

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
İlk çıktığı zaman bir test sürüşü yapmıştım, dış görünüş özellikle önü güzel , sürüş zevki mazda kadar olmasada fena değil, malzeme kalitesi ortalama veya bir tık üstü, kokpit tasarımı çok basit ve sade bana göre tek negatif tarafı bu. Bu güne kadar kronik bir hatasını duymadım ama illaki ufak tefek sorunlar olabilir. Fiyatlarını bilmiyorum ama aynı model mazdalardan ucuzsa alınır , pahalı ise mazda bence ilk alternatif olur

Üst Alt