Mazda'dan Kışa Merhaba Servis Kampanyası 6 Kasım-2 Aralık 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
image.jpg

Bu da bizimkisi polen hava yag motor yagi buji n11 den aliyorum yarin kendim degisyorum gerisine bakicaz servise

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Bl kasalar icin Her 40 bin de bir yakit filtresi de degisyormus kitapikta yaziyor. Onu da degistircem. Servisten cikinca bi de lpg filtremi degisirim . Lpg takali 15 bin km olmus 10 ayda 3 kez degistircem filtreyi

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bl kasalar icin Her 40 bin de bir yakit filtresi de degisyormus kitapikta yaziyor. Onu da degistircem. Servisten cikinca bi de lpg filtremi degisirim . Lpg takali 15 bin km olmus 10 ayda 3 kez degistircem filtreyi

40 bin km olan dizel araçlar içindir. Benzinlilerde 100bin km.de 1. O da araçta varsa. Sağ arka tekerleğin o taraflarda benzin filtresi. Bazı serilerde yok. Olmayanlarda o nedenle değişmiyor.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
40 bin km olan dizel araçlar içindir. Benzinlilerde 100bin km.de 1. O da araçta varsa. Sağ arka tekerleğin o taraflarda benzin filtresi. Bazı serilerde yok. Olmayanlarda o nedenle değişmiyor.
Benim yok bence motor kodu Z6

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Guzum 35 bin km de neler alsam acaba, silecek,balata, bakım filtreleri, başka ne olabilir ki var mı fikriniz..

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Guzum 35 bin km de neler alsam acaba, silecek,balata, bakım filtreleri, başka ne olabilir ki var mı fikriniz..
Polen fıltresı alma da 140 dan 100 e dusuyor. Bugun bosch marka polen fıltresıne baktım, bosch car servıste kıtap gıbı 52 tl bızım bl kasalarının aynısı ama hava fıltresı bes para etmez

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Polen fıltresı alma da 140 dan 100 e dusuyor. Bugun bosch marka polen fıltresıne baktım, bosch car servıste kıtap gıbı 52 tl bızım bl kasalarının aynısı ama hava fıltresı bes para etmez
Silecek aldım Bosch, sessiz ve iyi temizliyor, onu da mı almasam,
Benim guzuya uygum polen filtresi var mıdır Boschta...

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Son düzenleme:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Marspiyel spoyler alcaltma kiti bakım yagi bagaj havuzu tabi yoksa :)
Marşpiyel spoiler olabilir ama tine de pahalıya gelir, alçak değil yüksek araba lazım bize.
Yağ dışardan ucuza gelirse dexelia alırım.
Bagaj havuzu olayını dünyalar tatlısı :) bir arkadaşımın sayesinde tedarik ettik, sağolsun...
Bakım kılavuzuna bakayım bi ben...

killua

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 2 Play 1.3
Araç Renk ve Tip
Füme
ağalar ustalar kahrımı çeken arkadaşlar..

haber güzelmiş.. garaj farkı.

140 bin km de... 2009 m2 ne alsak acep .. bakım yaptırdım yeni elzem alınacaklar var mıdır? bize göre.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Castrol 5w30, dr carbon cleaer, bosch filtre takımı n11 den aldım kupon ındırımıyle 180 tl geldı. Ürünler elime ulaşınca bir 15 tl lik daha kupon yüklenicek Bosch iridyum bujımı de 115 den 100 e alıcam servıste ındırımlı halı 186 denso ırıdyum (gercı denso ırıdyum n11de de 220 tl %30 düş 185 oluyor :D ama gerek yok ben zaten 20 bın de bır değişicem bujiyi, olmadı servısten yedek alırım bı tane denso )
Castrol Magnatec Stop&start 5w30 A5 4 Lt - n11.com
Carbon Clean Motor İç Temizleme Katkısı ( Üretim :2016 ) - n11.com
Mazda 3 1.6 2009-2012 Bosch Filtre Set Yağ,hava Ve Polen - n11.com
Mazda 3 1.6 2009-2013 Bosch İridyum Lpg Buji 4 Adet - n11.com

Gerı kalan fl22, sanzıman yagı, dıreksıyon yagı servıste yapılcak. Hepsını servıste yapsak 3 saat işçilik yazıcak 300 350 tl işçilık alıcak gerek yok. Ağır bakımı servıste yapcam, yagımın degısmesını bujımın takılmasını mehmet abımım yapar zaten bır yag degıscek fıltrelerımı ben bızzat takarım :D Bır tane de arka balata alıyım brembo,ATE, textar markalardan hangısını bulursam, gecen servıste tum dıskler ve ön balatalar degıstı ama arka degişmedi mehmet abim halletsin onu da

Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
bu lpg bujı aralıgı 0.7 mm miş. Aracın çekısıni dusuyormuş yokuslarda, benım ıcın 1 beygırde 1 beygır gene denso takalım ıyısı

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
2017 Servis sonbahar kampayası '' 6kasım-2aralık'' tarihleri arasında

* 0-3 yaş yedek parça - işçilik ve aksesuarda %20

* 3 yaş üstü araçlarda ise yedek parça - işçilik ve aksesuarlarda %30 indirim tüm mazda yetkili servislerinde başlıyor

* ayrıca mıknatıslı telefon tutucusu'da mazda'dan hediye...

kisbakimposter2017.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

zafercet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Degerli musterimiz; 2017 yili Sonbahar Kampanyasi "6 Kasim - 2 Aralik" tarihleri arasinda duzenlenecektir. 02163277323 nolu telefondan randevu almanizi onemle rica ederiz.

Merser den mesaj gelmiş.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Degerli musterimiz; 2017 yili Sonbahar Kampanyasi "6 Kasim - 2 Aralik" tarihleri arasinda duzenlenecektir. 02163277323 nolu telefondan randevu almanizi onemle rica ederiz.

Merser den mesaj gelmiş.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yag su sivilarda yuzde 30 indirim var mi izmir bayi yapmiyormus beyfendiler canlari oyle istiyomus bi daha gitmem beni kaybettiler . Ulen 12 litre sivi alcam sen ne demek indirim yapmazsin tum bayiler yapiyor senin havan kime ben taa temmuzdan beri senin yapcagin indirimi bekliyorum bi daha adim atmam bayine Gören ve Herter deyim bundan sonra

Son düzenleme:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Dün okul çıkışı arkadaşla 2006 Corolla'sını bakım için servise götürdük. Eski dostlar adında bir kampanyaları var. 90 bin bakımını 247 liraya yaptılar. Otomatik şanzıman yağını da kendisi değiştirmek istedi. Yanılmıyorsam 420 civarı bir ödeme yapıp çıktık. 2012 yılında Honda Jazz aracımı şanzıman yağı da dahil 40 bin bakımına soktuğumda 700 lira ödemiştim. Valla şok oldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt