Mazda Yeni Video Oyununu Tanıttı

Konum
Erzincan
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
#1


Mazda Motor Corporation tarafından "Mazda LM55 Vision Gran Turismo" ismindeki yeni video oyunu tanıtıldı. Mazda LM55 Vision Gran Turismo yarış simülasyon oyunu sadece PlayStation 3 için geliştirildi.

"Vision Gran Turismo 6" isimli oyun serisinin en son üyesi Mazda LM55 oldu. Mazda ile Polyphony Digital Inc. arasında ki son zamanlarda bilinen yakın işbirliği "LM55" in yaratılmasına yol açtığı belirtildi.

Gran Turismo 6 oyunu için geliştirilen konsept araç, otomobil tarihinde Japonlar için ayrı bir öneme sahip olan Mazda 787B'nin mirası üzerinde şekilleniyor. LM55'in tasarımı, dinamik silueti, zerafeti ve çevikliği Mazda Tasarım ekibi tarafından harmanlandı. Aracın ön tarafındaki Mazda damgası KODO tasarımı ile yenilensede, Mazda'nın 1991 yılında 24 saatlik Le Mans yarışında zaferi kazanan ünlü 787B modelini andırıyor.

LM55 teknoloji ve tasarımı bir araya getiren, aynı zamanda Mazda'nın gelecek vizyonunu yansıtan süper otomobil olarak yorumlanabilir.

Yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı otomobil aynı zamanda başta monokok şasi olmak üzere yaygın karbon fiber kullanımı gibi özelliklerle oldukça agresif bir güç/ağırlık dengesi kuruyor. Dünyaca ünlü otomobil firmalarının Gran Turismo oyunu için geliştirdiği konsept araçlardan oluşan Vision Gran Turismo projesi kapsamında hazırlanan LM55, tatil dönemi güncellemesi kapsamında PlayStation 3'e özel Gran Turismo 6 için yayınlanmış durumda.

Oyun ile ilgili sayfa: http://www.gran-turismo.com/gb/products/gt6/vgt/

http://youtu.be/iAPC9hrufDs

 
K.B.
K.B.
yakup
Konum
Erzincan
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
#7
Playstation ım yok o yüzden oynayamayacağım ama pc versiyonu olsa alır oynardım :(
 
Üst Alt