Mazda Yedek Parça Siteleri

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
merhabalar mazda 3 2012 mirai için ateşleme bobini alabileceğim bir yer kısacası yedek parça tavsiyesi rica ediyorum herkese saygılar
Veysel Oto, Engin Şenler.
05358229898
Orjinal servis ürünlerini çok iyi fiyatlara tedarik ettikleri de oluyor.

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Veysel Oto, Engin Şenler.
05358229898
Orjinal servis ürünlerini çok iyi fiyatlara tedarik ettikleri de oluyor.

Avrupa yakasındaki sanayideydi, 2 arkadaş bunlar.. İkitelli olabilir..doğrumu hatırlıyorum

coco

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3 Mirai
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Teşekkür ederim ilgileriniz için

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
7 sene önce 626 mın sorunlu abs beynini 1 yıllık arayışımda bu arkadaşlar çözmüştü.. Hem parça tedariği hem de ustalık konusunda bence çok iyilerdi.. Şöyle bir izlenim oluşmuştu bende o zaman"sorununu bunlar çözemiyorsa yetkili servisten başka kimse çözemez"

Doğru hatırlıyorsunuz, Öner Taş ile İkitelli'deler.

coco

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3 Mirai
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Sağolsunlar Veysel otoyu aradım çok ilgilendiler tahmin ettiğim gibi ateşleme bobininde sıkıntı olmayabilir boşun alma dedi mazda servisinden ayrılmaymış zaten

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Selamlar, mazda 99 astına 1.8 benzin pompası benzin pompasınin fiyatı ne kadardır, güvenilir bir site var mı alabilecegimiz

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Hocam 1.8 astina düşünüyorum, benzin pompası değişmesi lazımmış talip olduğum aracın, pahalı bişey mi, listelerde bulamadım dda

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hocam 1.8 astina düşünüyorum, benzin pompası değişmesi lazımmış talip olduğum aracın, pahalı bişey mi, listelerde bulamadım dda
Parça ve fiyatları konusunda hiç tecrübem yok maalesef hocam.

Mtok61

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5i yıl1998
Araç Renk ve Tip
Beyaz sedan
Trabzon da maliyet fazla bende İnternet üzerinden parçaları almak istiyorum bana güvendiğiniz parçalarda ödemede problem yaşamadığınız yerleri önerir misiniz
Birde araç yer döşeme yırtık halı için ne çözüm önerirsiniz yoğunlukla stabilize yol kullanıyorum dolayısıyla çok kirleniyor

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Trabzon da maliyet fazla bende İnternet üzerinden parçaları almak istiyorum bana güvendiğiniz parçalarda ödemede problem yaşamadığınız yerleri önerir misiniz
Birde araç yer döşeme yırtık halı için ne çözüm önerirsiniz yoğunlukla stabilize yol kullanıyorum dolayısıyla çok kirleniyor
Mesajının taşındığı bu konuyu incelemekte fayda var. Halı için lastik paspas kirlenmeyi önleyebilir.

xdrive55

Sessiz
Araç Markası
2019 - Mazda CX30
Araç Renk ve Tip
Siyah
Pandemi sürecinden önce bana internetten yedek parça alır mısın diye sorsalardı kesinlikle hayır derdim herhalde. Ama şu baş belası süreç yüzünden değişmedik alışkanlığımız kalmadı. Ben de internetten aracım için en uygun ve en doğru yedek parça satın alacağım siteleri inceledim. Şu sitenin En Uygun Oto Yedek Parça - Ücretsiz Kargo | Otoparcasan.com diğerlerinden şase no üzerinden parça sorgulama ve istediğim parçanın satışını yapan tüm markaları tek yerde görme fırsatı sağlaması açısından bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Kargo süreleri biraz uzun. Ama bana sene sonuna kadar bu süreyi en geç 2 güne kadar çekeceklerini söylediler. Ben alışverişimden memnun kaldım. İade ürünüm de oldu sorunsuz halloldu. Bir incelemenizde fayda var.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Pandemi sürecinden önce bana internetten yedek parça alır mısın diye sorsalardı kesinlikle hayır derdim herhalde. Ama şu baş belası süreç yüzünden değişmedik alışkanlığımız kalmadı. Ben de internetten aracım için en uygun ve en doğru yedek parça satın alacağım siteleri inceledim. Şu sitenin En Uygun Oto Yedek Parça - Ücretsiz Kargo | Otoparcasan.com diğerlerinden şase no üzerinden parça sorgulama ve istediğim parçanın satışını yapan tüm markaları tek yerde görme fırsatı sağlaması açısından bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Kargo süreleri biraz uzun. Ama bana sene sonuna kadar bu süreyi en geç 2 güne kadar çekeceklerini söylediler. Ben alışverişimden memnun kaldım. İade ürünüm de oldu sorunsuz halloldu. Bir incelemenizde fayda var.
Xedos parçası da var.
Bu site parçaları elinde bulunduruyor mu, yoksa tedarikci mi?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9

Reklam öncesi tanışsaydık keşke :)

İnternetten yedek parça siparişine bu kadar uzak olan birisi, kendi şehrinde bulunan firmanın direkt mağazasından değil de neden web sitesinden sipariş verir onu da anlamadım.
Otoparçasan, oto sesli'ye ait ve bu firma Samsunda. Sizin de konum Samsun olunca şaşırdım biraz :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Reklam öncesi tanışsaydık keşke :)

İnternetten yedek parça siparişine bu kadar uzak olan birisi, kendi şehrinde bulunan firmanın direkt mağazasından değil de neden web sitesinden sipariş verir onu da anlamadım.
Otoparçasan, oto sesli'ye ait ve bu firma Samsunda. Sizin de konum Samsun olunca şaşırdım biraz :)
Ajanligi da mı başladınız :) :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direkt tanıtım yapsa daha iyi olmaz mıydı?

Üst Alt