Mazda Lantis Reflektör Kaplama

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Değişik bir çalışma benim gözüme çok hoş görünmedi Murat abi. Sanki orijinali daha güzel O0

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Bencede orjinal hali çok güzel. Lantise benim gözümde yapılacak tek şey var oda 10 numara bir jant..

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Murat abi lenso blitz model 16 jant bulsan bence cup oturur buna. Tonu da hafif koyu gri modeli var.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Zaten ilk mesajda da bahsettiğim gibi pek beğendiğim bir şey değil, daha öncesinde başka bir lantis üzerinde canlısını da gördüm, araca hiç yakışmıyor. Benim burada ki amacım biraz zaman öldürmek, biraz araçla ilgili bir şeyler yapmak ve en önemlisi de ileride kaplayacağım folyolar için prova :) Jant almayı düşünüyorum ama bir yandan da aracı satayım diye düşünüyorum çok kararsızım bu konuda. Yüksek devirlerde beni kendine aşık ediyor ama hala ısınamadım :D En basit örnek pazar günü parkettiğim yere Cuma akşamına kadar uğramıyorum :D bana bir yol gösterinde şu araca ısınayım ::)

[member=2]Oğuzhan[/member] [member=5]Hakan_Emre[/member] [member=10]emytoget[/member] [member=66]Adem Usta[/member]

[member=9]domestos[/member] Veli abi rüzgarlık takılma şansı yok, zaten pek sevmiyorum rüzgarlığı :) ama kapılara başka bir formül bulmam lazım içeriye aşırı rüzgar sesi alıyor.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Zaten ilk mesajda da bahsettiğim gibi pek beğendiğim bir şey değil, daha öncesinde başka bir lantis üzerinde canlısını da gördüm, araca hiç yakışmıyor. Benim burada ki amacım biraz zaman öldürmek, biraz araçla ilgili bir şeyler yapmak ve en önemlisi de ileride kaplayacağım folyolar için prova :) Jant almayı düşünüyorum ama bir yandan da aracı satayım diye düşünüyorum çok kararsızım bu konuda. Yüksek devirlerde beni kendine aşık ediyor ama hala ısınamadım :D En basit örnek pazar günü parkettiğim yere Cuma akşamına kadar uğramıyorum :D bana bir yol gösterinde şu araca ısınayım ::)

[member=2]Oğuzhan[/member] [member=5]Hakan_Emre[/member] [member=10]emytoget[/member] [member=66]Adem Usta[/member]

[member=9]domestos[/member] Veli abi rüzgarlık takılma şansı yok, zaten pek sevmiyorum rüzgarlığı :) ama kapılara başka bir formül bulmam lazım içeriye aşırı rüzgar sesi alıyor.
Çorum kaloriferi şart :p Şaka bir yana ben ısınman için bir engel görmüyorum fazla ince düşünme yüksek devirlerdeki keyfi yaşa derim O0 piyasada kaç tane Lantis kaldıki böyle eli ayağı düzgün?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Konforu çok etkilemeyecek gümüş renk jant, (sık kolda olur, 5 kolluda) uygun değerde xenon olsa yeter zaten lantis bir Rx-8 gibi Orjinal hali modifiyeli gibi bana göre

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
[member=10]emytoget[/member] Şu an satışta 6000 Euro :D

[member=5]Hakan_Emre[/member] Zenonlar çok pahalı, ucuz olanları çok kötü. Netten 2 takım osram night breaker unlimited sipariş verdim, muhtemelen ucuz zenonlardan daha faydalı olur bana. Aslında yapılan araçlarda çok güzel duruyor ama iyi bir zenon 500 tl civarı.

Üst Alt