Mazda 8 Ekim-3 Kasım 2018 Kış Servis Kampanyası

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Polen hariç 350 BELKİ olur. Polenin kendisi 200 liraya yakın

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
BL için 3 filtre (kampanyasız) 350 tl gibi bir şey :) muhtemelen o hesaba polen dahil değildir...

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Bu servis kampanyalarından hiç yararlanamadım ne hikmetse..

Kampanya olmadan birkaç ay önce kaucuk paspas seti sormuştum. 60 TL fiyat almıştım. Kış yaklaşınca alayım derken kampanyayı gördüm. Hemen fiyat alayım dedim ,paspas setini 2 firmada ancak bulabildim. Fiyat 160 TL :hasta:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan

Kampanya olmadan birkaç ay önce kaucuk paspas seti sormuştum. 60 TL fiyat almıştım. Kış yaklaşınca alayım derken kampanyayı gördüm. Hemen fiyat alayım dedim ,paspas setini 2 firmada ancak bulabildim. Fiyat 160 TL :hasta:
Kur farkındandır muhtemelen.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Dolar alıp başını gidince, bu fiyat kaçınılmaz oldu. Mazda 3 100 bin TL bandından, 200 bine dayandı.

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Şu an dolar 5.50 seviyesine indi o zaman parçanın da ucuzlaması gerekmez mi :cool:

Aslında kısa vadede değişmeyebilir. Çünkü stok tutuyorsa eski kurdan almış olma ihtimali var.
Ayrıca kurun uzun vadede stabilitesi olmadığı için risk görüp fiyatlamayı yüksek tutmaları normal.

Son olarak kur ve verginin baskısı yüzünden yükselen maliyetlere karşı zam zaten az yapılmıştı. Çünkü satışlar çok düştü.
Üfe %40 larda gezerken Tüfe %20 lerdeydi. Kısa vadeli dolar düşüşlerinde anca bu farkla azalabilir.
Kur uzun vadede böyle devam ederse belki ufak düzeltmeler olur diye düşünüyorum.

omerhan

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 2010 İmp. AT
Araç Renk ve Tip
Gök Mavisi, HB
Evet bu sayfaydı benim gördüğüm, fakat konuda başka mesajın olmaması enteresan değil mi?

DH den mesaj göndermiştim, bu fiyata yaptırdığına söyleyen kişiye. Bana gönderdiği cevap aşağıda;

"yağ filtre polen ve hava filtresi değişti belki çalışanlar hatalı fatura çıkardı bilemiyorum"

Aynı Mazda Herteri ben aradım ve rutin 10 bin bakımı yaptırmak istiyorum dedim. KM yi söyleyince Polen filtresiz ve Antifrizsiz 650 TL - onlar olursa 900 TL civarı bir fiyat çıkabilir. Tabi araca bakmadan rakam vermek pek de doğru değil dediler.

Yorum sizin... :)

Bu arada Kış Bakım Kampanyası 30 Kasıma kadar uzatılmış. Telefondaki kişi öyle dedi....!!!

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
DH den mesaj göndermiştim, bu fiyata yaptırdığına söyleyen kişiye. Bana gönderdiği cevap aşağıda;

"yağ filtre polen ve hava filtresi değişti belki çalışanlar hatalı fatura çıkardı bilemiyorum"

Aynı Mazda Herteri ben aradım ve rutin 10 bin bakımı yaptırmak istiyorum dedim. KM yi söyleyince Polen filtresiz ve Antifrizsiz 650 TL - onlar olursa 900 TL civarı bir fiyat çıkabilir. Tabi araca bakmadan rakam vermek pek de doğru değil dediler.

Yorum sizin... :)

Bu arada Kış Bakım Kampanyası 30 Kasıma kadar uzatılmış. Telefondaki kişi öyle dedi....!!!
Bilgilendirme için teşekkürler. :harika:

Üst Alt