Mazda 626 GF (1997-02) Mazda 626 Kaza

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Geçmiş olsun Allah tekrarından saklasın. Trafiğe girmeyi bırakın şurdan şuraya park etmek bile risk. Trafikteki sürücülere anlamsız bir acele, kararsızlık ve anlayışsızlık hakim. Keşke kazalarını tek başlarına yapsalar ama gelip buluyorlar işte.

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Geçmiş olsun Allah tekrarından saklasın. Trafiğe girmeyi bırakın şurdan şuraya park etmek bile risk. Trafikteki sürücülere anlamsız bir acele, kararsızlık ve anlayışsızlık hakim. Keşke kazalarını tek başlarına yapsalar ama gelip buluyorlar işte.
Allah razı olsun abi haklısın kendin dikkatli olsan bile park halinde bile olsa gelir biri çarpar

Otomotivci

Rölanti
Araç Markası
1994 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Geçmiş olsun hocam sizin tekere gelmişde ön takımda salıncak vb. değiştiniz mi

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Çizgileri çok bozuk fotoğrafta net çıkmamış bi kaç yere daha sorduk ancak eskisi gibi olamayacağını söylediler bizde değişmesini istemedik açıkcası ama mecbur kaldık abi, moraller sıfır
Anladığım kadarıyla meselenin üzücü kısmı parçanın değişecek olması değil, aracın orjinalliğinin bozulacak olması. Full orjinal araç sahibi de oldum, macunla adeta mantolama yapılmış araç sahibi de oldum. Inanın onarım süreci hariç bir süre sonra unutulacak şeyler. Allah canınıza sağlık versin.

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
Anladığım kadarıyla meselenin üzücü kısmı parçanın değişecek olması değil, aracın orjinalliğinin bozulacak olması. Full orjinal araç sahibi de oldum, macunla adeta mantolama yapılmış araç sahibi de oldum. Inanın onarım süreci hariç bir süre sonra unutulacak şeyler. Allah canınıza sağlık versin.
98 yılından beri trafikte olup bu zamana kadar orjinal kalması güzel bişeydi birinin salaklığı yüzünden olunca zoruma gitti heralde abi Allah senden razı olsun hiçbirimize kaza bela vermesin parayla düzelecek şeyler can’dan önemli değil.

Son düzenleme:

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
48323

Beklediğimizden düzgün ve temiz çıktı ön tampon boyanmadı ton farkı aman aman yok eksik olan çamurluk glx yazısını nereden bulabilirim ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Reklam, tasarım işleri yapan yerlerden temin edilebilir. Tekrar geçmiş olsun. Çok güzel görünüyor.

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Yazıları orijinal bulabilirsiniz Mazda'dan. Bulunuyor. Fiyatı da makul.
Ben GT yazılarını 2 sene önce çifti 25 liraya almıştım.

Üst Alt