Mazda 626 GE (1991-97) Ön Cam Otomatik Düğme Arızası

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
sıfırı 350 lira @Oğuzhan abi cıkma parça aramaya da pek vaktim yok pratik çözüm yöntemi arayışısı içindeyim açıkçası mesela başka bi japon aracın ki uyum sağlar mı acaba ya da geçenlerde biri mazda 626 da tofaş cam motoru kullanmış öyle bi paylaşım vardı :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
sıfırı 350 lira @Oğuzhan abi cıkma parça aramaya da pek vaktim yok pratik çözüm yöntemi arayışısı içindeyim açıkçası mesela başka bi japon aracın ki uyum sağlar mı acaba ya da geçenlerde biri mazda 626 da tofaş cam motoru kullanmış öyle bi paylaşım vardı :)
Tamam kardeş hele bir parçayı sök fotosunu koy bakalım nedir ne değildir. Parçayı al eline parçacıları dolaş illaki bulunur.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ben geçen sene çıkma aldım, ömrü doluyor artık bu parçaların. Sıfırını almakta yarar var. Çıkmasına 150-200 TL istiyorlar. Sıfır her halükarda daha mantıklı. Bir de motor kısmı uyum sağlamıyor farklı markaların. Kesme biçme gerekebilir. Ben aracı ilk aldığımda farklı motor takılmış haldeydi, cam tam açılmıyordu.

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Ben geçen sene çıkma aldım, ömrü doluyor artık bu parçaların. Sıfırını almakta yarar var. Çıkmasına 150-200 TL istiyorlar. Sıfır her halükarda daha mantıklı. Bir de motor kısmı uyum sağlamıyor farklı markaların. Kesme biçme gerekebilir. Ben aracı ilk aldığımda farklı motor takılmış haldeydi, cam tam açılmıyordu.

anlıyorum olmazsa sıfır alıcagız ne yapalım

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Herter de indirim var

hmm bi bakalım o zaman

@aurora seni bi gönnderide etiketledm tofas cam motoru kullanmıs arkadas :) bi bakar mısın

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Parça numarası ile yurt dışı sitelerden araştır mutlaka uygun fiyata bulunur.

Üst Alt