Mazda 626 Çamurluk ve Arka Bagaj Kapağı Yazıları

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Bizim guzularda fabrika çıkışında çamurluk bölgelerinde GLX yazan bir çıkartma varmış sanırım. Yurtdışı sitelerinde satılmakta ama çok pahalı. O yüzden kendim bilgisayarda çizip vinil çıkartmayı lazer kesim yaptırtmıştım. Yapıştırmak da bugüne nasip oldu. Paylaşmak istedim.

IMG_1434.JPG

Uygulaması çok kolay. Önce yapışacak yeri siliyoruz. Sonra transfer kağıdıyla birlikte yapıştırıyoruz. Tekrar bez ile üstünden bastırarak silip bir dakika kadar bekliyoruz ve çıkarıyoruz.

IMG_1436.JPG

Bittiğinde de böyle oluyor. Bende astigmat olduğu için azıcık yamuk oldu ama... :)

IMG_1432.JPG

IMG_1433.JPG

IMG_1438.JPG

Son düzenleme:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@aurora @domestos 2 set siyah
@mustafayk 1 set krem oldu şimdilik. Haftasonuna kadar beklerim hepsini bir seferde kestiririm fazla fazla isteyen olursa bir dahakine diye.
Satış olarak değil lütfen, paylaşım sadece... ;)

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Bu forumdaki paylaşılan bilgiler aracımı alırken de aldıktan sonra da çok yararlı oldu. Daha önce tanımadığım insanlar sorularıma cevap verdiler. O yüzden bazı bilgiler, yardımlar maddiyatla ölçülemiyor bile. Çoğu zaman en yakın ustalar dahi bir şeyler sorduğumuzda bir yerden sonra sıkılırlar. Forum öyle değil. Herkes bildiğini paylaşmayı görev edinmiş gibi. Meziyetlerimiz, ilgi alanlarımız doğrultusunda kimi bilgisini, kimi fikrini, kimi işçiliğini, kimi de benim gibi kağıt parçasını paylaşır. ;)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Mazda haricindekileri lazer kesmiyormuş. :)
Şaka bir yana tabi yaparım. Ama ölçüsünü vermen lazım ki tam olsun.
Akşama ölçüleri bildireyim abi. Valla bu iyi oldu cuma günüde reklamcıya gitmiştim bunlardan yaparmısın diye :)

Numaranı özelden atabilirsen ölçüleri ordan göndereyim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim güvercinde var ama iki taraf farklı olmuş. İkisi de aynı olsun istedim. Teşekkürler Hamdi, ellerin dert görmesin... Paylaşım hakkındaki düşüncelerin ise, forumun temel kuruluş sebebini oluşturuyor. Herkes bir şeyler paylaşsın ihtiyacı olan faydalansın istedik. Oldu çok şükür. Daha da iyi olacak inşallah.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
@bayraktar ben adresi göndermiyorum beraber takarız. :) grafiker sensin siyah diyorsan siyahtır. :)

Orijinal çıkartma renkleri, aracın rengine göre değişiyor sanırım. Ama boyasız araç kalmadığı için bilemiyoruz tabi. :)
Vinilde de zaten renk seçenekleri kısıtlı. Ana renkler ve birkaç ara renk mevcut benim yaptırdığım yerde. Ben krem seçmiştim ama beyaz üzerinde olmaz tabiki de o. Yarın renklerin fotoğrafını çeker paylaşırım. En uygun olana karar veririz.

Üst Alt