Mazda 626 Bagaj için Mazda Logosu

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merhaba arkadaşlar,

Balon kasa 626, bagaj için Mazda logosuna ihtiyacım var. Önceki sahibi logoyu bulamadığı için (bilmiyor ki MazdaGaraj var :) ) kareas çıkartması yapıştırmış. Ben de yavaş yavaş aracın tüm eksikliklerini giderip orjinal haline döndürmeyi planlıyorum. Bagaj için Mazda logosu aradım ama bulamadım. Sadece Ebay'de 1 adet buldum o kadar. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Ebay'deki ürün; http://www.ebay.com/itm/Mazda-emble...m3a7661a3d4:m:mONOzqw0vpDCUuvgJpsOVWQ&vxp=mtr

Teşekkürler şimdiden. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
@farukdumlu yardımcı olabilir.

Yalnız bu tür parçalar tahmin edilenden birazcık pahalı :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Altın kaplama olsa o para verilmez... Çıkmacılardan temin edebilirsin uygun fiyata...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Fiyat konusu öncelikli olsa da sonuçta yaptıracağım bir şey. Bu nedenle uygun bir fiyata bulup taktırmayı planlıyorum. @farukdumlu, rica etsem stok bilgisi ve fiyat paylaşabilir misiniz?
Teşekkürler.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Servise sordunuz mu hiç, 2013 bl kasa mazda 3 logosu orjinal 40 tl idi

Aracı bugün aldım. :) İzmir'de tavsiye edilen bir yer var ise yarın telefonla bilgi alabilirim. Ya da parçacı, çıkmacı da olabilir. İlk arabam olduğundan ne sanayi ne parçacı çıkmacı biliyorum. :( Umarım arabayı istediğim gibi topladıktan sonra işim de düşmez. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Aracı bugün aldım. :) İzmir'de tavsiye edilen bir yer var ise yarın telefonla bilgi alabilirim. Ya da parçacı, çıkmacı da olabilir. İlk arabam olduğundan ne sanayi ne parçacı çıkmacı biliyorum. :( Umarım arabayı istediğim gibi topladıktan sonra işim de düşmez. :)
O parcalar sanayideki parçacılarda olmaz. Servislerde de pahalı olur. En iyisi çıkmacılarda aramak...

626'ların motor ve şanzımanda kolay kolay arıza çıkmaz. Ön takım, ateşleme ve elektrikli parçaların her an arıza yapacağı aklında olsun. Malum söylediğim parçaların belkide hepsi 22-23 yıllık...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
O parcalar sanayideki parçacılarda olmaz. Servislerde de pahalı olur. En iyisi çıkmacılarda aramak...

626'ların motor ve şanzımanda kolay kolay arıza çıkmaz. Ön takım, ateşleme ve elektrikli parçaların her an arıza yapacağı aklında olsun. Malum söylediğim parçaların belkide hepsi 22-23 yıllık...

Artık çıkmacı bakacağım, belki bir ihtimal japon parçacılarında vardır. Müsait bir zamanda dolaşırım. Aracı bir temizleyip forumda konusunu açacağım. O ara gereken şeyleri konuda belirtip aracı yavaş yavaş orjinaline yakın şekle getirmek istiyorum. Yine de duyan gören bilen var ise uzak şehirden de sipariş geçebilirim. Şu an gözüme en çok batan anten ve logo zaten.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Artık çıkmacı bakacağım, belki bir ihtimal japon parçacılarında vardır. Müsait bir zamanda dolaşırım. Aracı bir temizleyip forumda konusunu açacağım. O ara gereken şeyleri konuda belirtip aracı yavaş yavaş orjinaline yakın şekle getirmek istiyorum. Yine de duyan gören bilen var ise uzak şehirden de sipariş geçebilirim. Şu an gözüme en çok batan anten ve logo zaten.

http://dumlu.sahibinden.com/

Yarın gündüz gözüyle bi görüş, ne istersen yardımcı olacaktır, Mazda Garaj üyesi olduğunu hatırlatmayı unutma... Anten çok çok temiz olmadığı sürece çıkma almanı tavsiye etmem, piyasada 100 lira civarında otomatik antenler var...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
http://dumlu.sahibinden.com/

Yarın gündüz gözüyle bi görüş, ne istersen yardımcı olacaktır, Mazda Garaj üyesi olduğunu hatırlatmayı unutma... Anten çok çok temiz olmadığı sürece çıkma almanı tavsiye etmem, piyasada 100 lira civarında otomatik antenler var...
Dumlu'da şuan orjinal çıkma anten var. Fiyat 200 Tele :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Yarın sabah biraz telefon trafiğim olacak belli ki. Öneri için teşekkürler. :)
@hakan_emre, az önce görmüştüm. Sağ ön cam motoruyla beraber içimden bir ''yok canım'' geçmedi değil. :D

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
2. linktekini tam seçemedim

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ön ve arkadan çekilmiş resimleri. Bana da biraz büyük geldi. O nedenle sormak istedim. Artık parçayı alırken iade opsiyonlu alacağım.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Ön ve arkadan çekilmiş resimleri. Bana da biraz büyük geldi. O nedenle sormak istedim. Artık parçayı alırken iade opsiyonlu alacağım.
Öyle bi teklifte bulunursanız hiç bulamazsınız.

Çıkma parça satanların parça satamamak gibi bir derdi yok. Bir parçanın 20 sene satılmadan bekleyeceğini bilse bile fiyatta büyük değişiklik yapmazlar.

Mazdanın 97 yılına kadar kullandığı logoyu bulmak zordur. Bulursanız iadeli taahhütlü, şartlı şurtlu gibi tekifler yapmayın bence, direk alın ;)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Öyle bi teklifte bulunursanız hiç bulamazsınız.

Çıkma parça satanların parça satamamak gibi bir derdi yok. Bir parçanın 20 sene satılmadan bekleyeceğini bilse bile fiyatta büyük değişiklik yapmazlar.

Mazdanın 97 yılına kadar kullandığı logoyu bulmak zordur. Bulursanız iadeli taahhütlü, şartlı şurtlu gibi tekifler yapmayın bence, direk alın ;)

Buldum zaten de olur mu olmaz mı bilmiyorum ki. Araba da yanımda olmadığından ancak aldıktan sonra deneyebileceğim. Neyse alalım bakalım. Olmadı forumdan birinin işine yarar belki.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Naçizane tavsiyem; aracının ne eksiği varsa hepsini liste yap ve İzmir'de bulunan çıkmacıları ziyaret et, hem gözünle görerek almak en güzeli, hem de aracına uygun olup olmayacağını kaynağında test etmiş olursun... ;)

Üst Alt