Satılık Mazda 626 (98-02) Orijinal Buji Kablosu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Vakti zamanında beyaz güvercin için temin etmiştim, sorun kabloda değilmiş elimde kalmış, eşyaları karıştırırken evde buldum... Servise sordum, 1400 + kadeve dedi :oops:

Hiç bilmiyorsan yarısını ver demiş atalarımız, bende etiketine yarısını yazdım 750 ₺ kadeve dahil. :D internette araştırdım Subaru da aynı ürünü kullanmış ama hangi modeli olduğunu ancak @Erçay bilir diyerek oraya da potansiyel pazar kapısı açayım... :p

55204

55205

55206

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
O kadar ediyor muymuş ya :eek:

2-3 senelik çıkma orjinaline 400 yazayım o zaman ben de. :D

Hayırlı satışlar.
Letgo'ya koydum, 425 liraya, hemen yazdı biri "200'e yan sanayi alacaktım ama bunu görünce 300 vereyim dedim başka param yok" dedi... İçimden 350 geçti ama bi servise sorayım dedim ne hikmetse... :komik:

1400+ kadeveyi duyunca, mesaj attım bana yazan kişiye "sen yan sanayi al ben fiyatı güncelliyorum, Allah senden razı olsun" dedim.

Yeni fiyatı gördüyse, "tüh be uyandırdık kerizi bulandırdı denizi, kafadan 350 vereydik iyiydi" demiştir gari... :komik:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Vakti zamanında beyaz güvercin için temin etmiştim, sorun kabloda değilmiş elimde kalmış, eşyaları karıştırırken evde buldum... Servise sordum, 1400 + kadeve dedi :oops:

Hiç bilmiyorsan yarısını ver demiş atalarımız, bende etiketine yarısını yazdım 750 ₺ kadeve dahil. :D internette araştırdım Subaru da aynı ürünü kullanmış ama hangi modeli olduğunu ancak @Erçay bilir diyerek oraya da potansiyel pazar kapısı açayım... :p

Ekli dosyayı görüntüle 55204

Ekli dosyayı görüntüle 55205

Ekli dosyayı görüntüle 55206
Soch motorlarda kullanılmıştir. Muhtemelen 99-03 legacy. 03-05 impreza olabilir. Sen kaç model araç için almıştın Veli abi ona göre sallayım :)

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
O kadar ediyor muymuş ya :eek:

2-3 senelik çıkma orjinaline 400 yazayım o zaman ben de. :D

Hayırlı satışlar.
Konuyu görünce benimde tepkim aynı bu şekilde oldu :komik:
Yanlış hatırlamıyorsam bende de aynı kablolardan olmalıydı bir takım

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Konuyu görünce benimde tepkim aynı bu şekilde oldu :komik:
Yanlış hatırlamıyorsam bende de aynı kablolardan olmalıydı bir takım
Sahip çıkın malınıza, dün servisi aramaya üşenmiş olsam gitmişti dağ gibi orijinal parça... :komik:

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
4-5 sene önce servisten 300 TL civarına almıştım, sonra garajdan bir arkadaşa satmıştım. Huyum kurusun, kıyıda köşede unutma gibi alışkanlığım yok :koptum:

Üst Alt