Mazda 6 GG (2002-08) Kısa Far Sorunu

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
gonderdigin linkte 285 diyor! iyi indirimli aldin saniyorum.gumruk isini amazon nasil hallediyor merak ettim dogrusu.insallah sorunsuz gelir.
Screenshot_2016-11-26-13-33-31.png

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
gonderdigin linkte 285 diyor! iyi indirimli aldin saniyorum.gumruk isini amazon nasil hallediyor merak ettim dogrusu.insallah sorunsuz gelir.

75 avro, 79 dolar bandını geçince gümrük vergisi çıkıyor, totalde görünüyor onu amazon hallediyor
seller kısmının amazon.com olması daha avantajlı, alman versiyonunu bilmiyorum ama benzerdir muhtemelen
alışverişi dolar veya avro ile yapmak lazım, amazon kur çeviriciyi kullanmak dezavantajlı, ekstrenizde dolar veya avro olarak ayrıyeten görünür, internet bankacılığı ile ayrı bir dolar/avro hesabı olursa kredi kartı borcunu oradan ödeyebilirsiniz
ayrıca donanımhaberdeki bu sayfayı takip etmekte fayda var, ilk sayfada çok ayrıntılı olarak herşey anlatılmış, avantajlı ürünler de paylaşılıyor güncel olarak

%20 İndirimli Ürünler Corsair 400C 72€ Seagate 2TB 64$ Logi Z533 41€ FIRSATLAR İLK SAYFADA

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Gündüz fazla ilgilenemedim ayın 16 sipariş verdiğimde 294 avro idi 3 gün sonra bir baktım fiyatı düşmüş siparişi iptal edip tekrar dan sipariş verdim.
Screenshot_2.png

Siz oradaki fiyata aldanmayın sepete atın sipariş ayrıntılarına bakın fiyatın düştüğünü göreceksiniz :)
Screenshot_1.png

Araç Markası
2003 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Station Wagon
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Gündüz fazla ilgilenemedim ayın 16 sipariş verdiğimde 294 avro idi 3 gün sonra bir baktım fiyatı düşmüş siparişi iptal edip tekrar dan sipariş verdim.
Ekli dosyayı görüntüle 10675

Siz oradaki fiyata aldanmayın sepete atın sipariş ayrıntılarına bakın fiyatın düştüğünü göreceksiniz :)
Ekli dosyayı görüntüle 10676
cok guzel sizinkiler bi gelsin nasil olacak bakalim duruma gore biz de veririz ben ara ara almanyaya gidiyorum eger sikintisiz geliyorsa bosuna yuk yapmaya gerek kalmaz

Üst Alt