Mazda 6 2015

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dilekci06

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Ateş Kırmızı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bende aynı düşüncedeyim. Bu aracın hasarsızı 130bin gibi bir rakamken bence bu fiyata böyle bir araba mükemmel. Bir aksilik çıkmazsa mavi mazdamdan sonra bu araç pazartesi benim olacak

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bende aynı düşüncedeyim. Bu aracın hasarsızı 130bin gibi bir rakamken bence bu fiyata böyle bir araba mükemmel. Bir aksilik çıkmazsa mavi mazdamdan sonra bu araç pazartesi benim olacak

Hakkında hayırlısı olsun hocam.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Niyet varsa kaçmayacak fırsat, hayırlı olsun diyelim şimdiden.

dilekci06

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Ateş Kırmızı
İnşallah hayırlısı olur. İçim çok ısındı.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Al benden de o kadar. Ülkenin durumlar iyi olsa faizler düşse ben de niyetlenebilirim vallahi 2015 makyajlı mazda 6 ya. Sıvı sistem lpg takılır ve en az 10 yıl gönül rahatlığıyla binilir. Araba defteri kapatılır bu araçla. Biraz ölücülük de yapılabilir alırken.

dilekci06

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Ateş Kırmızı
Bunlara lpg oluyor mu

dilekci06

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Ateş Kırmızı
Karar veremediğim birşey daha var. Aracı satan bursa inallar mazda (bursa mazda bayisi).. acaba aracı başka yerdede exper yaptırmaya gerek var mı. Yoksa servisin söylediklerine mi inanayım. Aracı kendileri sattığı için yalan söyleme durumları olur mu

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Karar veremediğim birşey daha var. Aracı satan bursa inallar mazda (bursa mazda bayisi).. acaba aracı başka yerdede exper yaptırmaya gerek var mı. Yoksa servisin söylediklerine mi inanayım. Aracı kendileri sattığı için yalan söyleme durumları olur mu

Yaptırırsan daha iyi olur.

dilekci06

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Ateş Kırmızı
Başka bir mazda servisine mi baltırayım yoksa test yapan herhangi bir yere mi

Yaptırırsan daha iyi olur.
Anladığım kadarıyla çokta güvenme diyorsunuz.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Anladığım kadarıyla çokta güvenme diyorsunuz.

Güvenme mevzusu değil aslında, onların da gözünden kaçan bir şey olabilir. Mesela önceki sene arkadaş sıfır citroen c3 aldı, ona bile boya kontrolü yaptırdık. Bir nevi içinizi rahatlatacaksınız...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Servise de güvenmem diyorsan saygı duyarım ama bana normal gelmez bu güvensizlik... :) Şahsen ben servis yetkilisi olsam ve aracın her şeyini yazdıysam, expertiz için o aracı başka yere göndermem.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Servise de güvenmem diyorsan saygı duyarım ama bana normal gelmez bu güvensizlik... :) Şahsen ben servis yetkilisi olsam ve aracın her şeyini yazdıysam, expertiz için o aracı başka yere göndermem.
Veli abi haklısın da, güven kalmadı ki. Tamamen Mazda'yı ayrı noktada tutuyorum. Fakat bu ülkede insanlar sıfır araçlarında serviste boyanan parçalar yüzünden satarken mağdur oldu. Babana bile güvenmeyeceksin derler, işi sağlama almakta fayda var. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli abi haklısın da, güven kalmadı ki. Tamamen Mazda'yı ayrı noktada tutuyorum. Fakat bu ülkede insanlar sıfır araçlarında serviste boyanan parçalar yüzünden satarken mağdur oldu. Babana bile güvenmeyeceksin derler, işi sağlama almakta fayda var. :)
Alış Veriş, hukuksal bir anlaşmadır hocam. İster kağıt üzerinde olsun ister olmasın. İki tarafın anlaşması ile olur... Sende güven duygusu bu alış verişi makul görmüyorsa zaten doğru değil... Karşı taraf da bu güvensizlik üzerine almazsan alma malımı deme hakkına sahiptir.

Haliyle, bu ortamdaki alış veriş kime hayır getirir? Hani deniyor ya tuz kokarsa ne yaparız? Servise de güven oluşmuyorsa tuz kokmuş olur.

Alış Veriş gerçekleşir ve ilandaki yazılanlar, söylenenler ışığında olumsuz bir durum meydana gelirse yapılacak işlemler bellidir.

Not; Bahsi geçen servisi tanımam etmem. Çevre yolunda önünden geçmişliğim vardır o kadar. :p :)

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
8 bin hasar kaydi onemli değil ama kaputun değişmiş olması hasar kaydı x 2 izlenim oluşturur sizin içinize sindiyse ve uzun yillar kullanacaksanız gormezden gelinebilir sadece satarken sizin gibi dusunen birini beklemek gerekecek bu da nasip 1 gun 3 ay ama sonuçta satılacak...

dilekci06

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Ateş Kırmızı
Aracın satışıyla ilgilenen arkadaş sağolsun serviste aracın geçmişinde ne yapıldıysa hepsinin resmini çekip gönderdi. Kazadan sonra değişen civatanın bile kaydı var. Sadece kaza resimlerine ulaşamadım. Servisteki ustanın söylediği aracın normalde 3000tl lik masrafı olduğu fakat sigorta şirketinin herşeyi değiştirmesinden dolayı hasarın arttığı. Aracın farıda değişmiş zaten 3500 TL .
Garantide devam ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt