Mazda 323 Cam Rüzgarlığı

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sahibindende bj kasaya gore cam ruzgarligi takiki birini gordum mesaj attim adam aradi direk bilgi verdi golf 3 yada 4 onler direk oturuyor arka ise biraz islem yapman gerekiyor dedi.bayramdan sonra deniyecem

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sahibindende bj kasaya gore cam ruzgarligi takiki birini gordum mesaj attim adam aradi direk bilgi verdi golf 3 yada 4 onler direk oturuyor arka ise biraz islem yapman gerekiyor dedi.bayramdan sonra deniyecem

Helal olsun adama...Bazen böyle düşünceli yardımsever insanlar denk geliyor

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Acibademde kunduraci imis caya davet etti mutlaka ziyaretine gidecem

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bugun coralla ve golf 3u denedim olmadi adam golf3 ile 4 ayni dedi bakalim yarin konustugum kisi musait ise yanina ugrayip yakindan inceleyecem

NoooFearrrr

Sessiz
Bir ara bende kendi aracım içi aksesuarcıda bir kaç modelinkine baktım uymadı, acaba benim arabama uyan model biliyomusunuz.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bugun gittigim aksesuarcida mazda 323 yazili cam ruzgarligi vardi adamda bilmiyor ama hangi kasanin oldugunu

NoooFearrrr

Sessiz
Bir çok 323 var ama benimkine uygununu bulamadım, bide fiyat çok pahalıydı ön iki tanesine 40 tl fiyat çekti.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Aksesuarcilar bazen harbiden b.k cikariyor gecenlerde sari sis ampulu alacam sordum 40tl dedi senin guzel hatrina nerden hatirliyor isen netde ayni markayi 8tlye aldim oha dedim

ferhat

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan Glx
slm arkadaşlar 2000 model mazdama cam rüzgarlığı bakıyorum ama bulamıyorum ne kadar alış veriş sitesi varsa baktım ve tarih aralığı uyanlardan sipariş verdim 98-2003 ve 97-2003 96-2003 olarak hiç biri tam olarak uymadı kalıbı alıp taktıran varmı varsa nereden aldı hangi site hangi marka bilgi verirse sevinirim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
slm arkadaşlar 2000 model mazdama cam rüzgarlığı bakıyorum ama bulamıyorum ne kadar alış veriş sitesi varsa baktım ve tarih aralığı uyanlardan sipariş verdim 98-2003 ve 97-2003 96-2003 olarak hiç biri tam olarak uymadı kalıbı alıp taktıran varmı varsa nereden aldı hangi site hangi marka bilgi verirse sevinirim
Mesajının taşındığı bu konuyu incelemekte fayda var... Kesin çözüm ise; sanayide biraz vakit harcayarak, aksesuarcıların da kafasını ütüleyerek deneme yanılma yolu ile sonuca ulaşmak bana göre. ;) Gelişmeleri bekliyoruz.

ferhat

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan Glx
Mesajının taşındığı bu konuyu incelemekte fayda var... Kesin çözüm ise; sanayide biraz vakit harcayarak, aksesuarcıların da kafasını ütüleyerek deneme yanılma yolu ile sonuca ulaşmak bana göre. ;) Gelişmeleri bekliyoruz.
şu zamana kadar tüm sitelerden 96-2003 98-2003 97-2003 model olarak toplam 7-8 sipariş verdim uymadı hepsini geri gönderdim bakalım bulabilecekmiyim 93 model aracıma hemen bulmuştum ama 2000 modele ne denediysem olmadı

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
şu zamana kadar tüm sitelerden 96-2003 98-2003 97-2003 model olarak toplam 7-8 sipariş verdim uymadı hepsini geri gönderdim bakalım bulabilecekmiyim 93 model aracıma hemen bulmuştum ama 2000 modele ne denediysem olmadı
İkame ürün bulabilirsin, mesela Corolla felan uyabilir, denemen lazım, sadece 323 olarak bakarsan işin çok zor. Yurtdışı seçeneğine baktın mı hiç, yok mu?

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Yanılmıyorsam Kia cerato rüzgarlığı oluyor. Aksesuarcıya gidip denetin.

ferhat

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan Glx
bu hafta tekrar bakıcam mazdası olan rüzgarlık satan abi hundai era nınkini takmış olmuş diyor parçacı pazartesi gelecekmiş birde o zaman deneyeceğiz birde bende kısmet yok uyar dediği markalar kalmamış elindeki deneyip yanılma yapalım birde benim aklımda toyata avensis var eski kasa onu deniyecem arkadaşım aksesuarcı o bile getirtti olmadı şimdi onun dükkana gidip o dönem cıkmış japon olan elinde ne varsa ver dicem hepsini deniyecek olan olursada buradan resim atarım ama bir bulabilsem
Yanılmıyorsam Kia cerato rüzgarlığı oluyor. Aksesuarcıya gidip denetin.
kaç model bende baktım kia aklımdan geçti model uyar gibi gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu hafta tekrar bakıcam mazdası olan rüzgarlık satan abi hundai era nınkini takmış olmuş diyor parçacı pazartesi gelecekmiş birde o zaman deneyeceğiz birde bende kısmet yok uyar dediği markalar kalmamış elindeki deneyip yanılma yapalım birde benim aklımda toyata avensis var eski kasa onu deniyecem arkadaşım aksesuarcı o bile getirtti olmadı şimdi onun dükkana gidip o dönem cıkmış japon olan elinde ne varsa ver dicem hepsini deniyecek olan olursada buradan resim atarım ama bir bulabilsem

model aralığı nedir

Son düzenleme:

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör

Mesaj otomatik birleştirildi:

model aralığı nedir
2004-2009 arası olması lazım

Üst Alt