Mazda 323 BJ (1999-03) Dış Aks Kafası İç Diş, Dış Diş Sayısı Hakkında

West

Sessiz
Araç Markası
2000-Mazda 323 1.8 GT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Arkadaşlar sağ dış skıs kafasını degiştircem iç diş ve dış diş sayını bilen varmı (1.8 astina) parçacı sök getir diyor şase motor numarasından bakalım diyorum çok çeşit olduğunu emin olmak için numuneyi istiyor

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Günaydın, 2000 626 Hb dış aks kafaları yıprandı, piyasadan çakma iki tane aldım ama, bunlar da bir ay geçmeden ses yapmaya başladı. Bunların orijinali nedir, sağlam yan sanayileri nedir, bu konuda tavsiyesi olan var mı? Gerçi kullanıcılardan en tecrübelilerden birisiyim galiba 626 konusunda ama bu ilk defa karşılaştığım bir durum. Yaza kadar götüreceğini bilsem, yaza Adem ustaya uğrayacam ama sorun çıkar mı bilemiyorum.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Günaydın, 2000 626 Hb dış aks kafaları yıprandı, piyasadan çakma iki tane aldım ama, bunlar da bir ay geçmeden ses yapmaya başladı. Bunların orijinali nedir, sağlam yan sanayileri nedir, bu konuda tavsiyesi olan var mı? Gerçi kullanıcılardan en tecrübelilerden birisiyim galiba 626 konusunda ama bu ilk defa karşılaştığım bir durum. Yaza kadar götüreceğini bilsem, yaza Adem ustaya uğrayacam ama sorun çıkar mı bilemiyorum.
Yan sanayi ve kaliteli olarak bilinen URW marka dış aks kafası 92/97 kasalar için bulunuyor. 98/02 kasalar için varmı bilmiyorum @jakopar a sorun derim hocam

Moderatörün son düzenlenenleri:

ozgurlukyolda

Katılımcı
Aks almak ıstıyorsanız dırek sıze yardımcı olacak bır kısıyı verebılırım öz abim gibidir fıyatta yardımcı olacaktır ?

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Aks almak ıstıyorsanız dırek sıze yardımcı olacak bır kısıyı verebılırım öz abim gibidir fıyatta yardımcı olacaktır ?
Çok teşekkür ederim, alabilirim, yaza değiştirecem ama gine de bulabileceğim bir yer olması güzeldir.

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Günaydın, Adem ustamın tavsiyesi üzerine URW marka aks kafalarını almış bulunmaktayım, kısmet olursa hafta sonu değiştircez, ustamla birlikte. İki ay içinde ses yapmaya başlayan Chineese aks kafalarından kurtulduk şükür. :)

Adem ustama sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Bu gün URW aks kafalarımız taktırdım, orijinal başka oluyor, takarken bile sorun yaşamadık. Umarım uzun süre gider. Daha dikkatli kullanmaya özen gösteriyoruz artık. Tecrübeleri gine buradan paylaşırım.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
aks yuzunden bende sorun yasamistim o zamanlar urw iyi marka falan diye duymustum

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Dtaktırdık bakalım, ama her haliyle kendini gösteriyor. Sağolsun Adem ustam tavsiye etti aldık. Görecez, ama sorun yaşıycamı sanmıyorum. Çin maçlarının yanında hemen belli oluyor farkı.

Üst Alt